Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

I wlew gazu pod klapką wlewu paliwa żeby nie było widać ....

E tam, a co to powód do wstydu? Pierdyknę korek zaraz pod znaczkiem S4 :decayed:

Opublikowano

I wlew gazu pod klapką wlewu paliwa żeby nie było widać ....

E tam, a co to powód do wstydu? Pierdyknę korek zaraz pod znaczkiem S4 :decayed:

albo w bagażniku :tongue4: tak ma kumpel w a6 :good:

Opublikowano

a wlasnie

gdzie u nas we wsi jest gaz?

na BP? :wink4:

Opublikowano

jedno jest pewne - Malik będzie jejździł S4B7 :kox:

Opublikowano

super auto :good: :good: :good: :good: :good: :good: naprawde

...gaz...

(dziekuje za usuniecie poprzednich wiadomosci )

Opublikowano

Jakby ktoś nie wykminił do tej pory to z gazem to była ściema i proszę nie zaśmiecać wątku Malika.

Kolego MMCV nie pierwszy raz piszesz o gazie :gwizdanie: Skończ już.

Opublikowano

no i wszystko posules ;),chociaz szczerza mowiac spodziewalem sie troche ostrzejszych slow krytyki dla Malika :naughty:.

Opublikowano

fii :disgust:,myślałem że płynie RS4,a nie S4 :sick3:,no ale cóż,jak już kupiłeś :wallbash:

:polew:

no ale na poważnie,S4 jak to S4,piękna :good:

PS.dobrze,że jest jeszcze ktoś,kto ma w dvpie spalenie

Opublikowano

Po prostu genialne auto... GRATULUJE !!!

Opublikowano

7 stron o aucie którego nikt nie widział :decayed: pogratulować :naughty:

Kiedy stopa tfu koła staną na naszej ziemi? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

7 stron o aucie którego nikt nie widział :decayed: pogratulować :naughty:

Hehe... nieźle co? :)

Kiedy stopa tfu koła staną na naszej ziemi? :rolleyes:

Koniec listopada/początek grudnia. Czyli zajebiśćie długo jeszcze, ale za 2 tygodnie będę nim miał okazję pojeździć po ziemi amerykańskiej tankując V8 tanią benzyną :)

Opublikowano

Koniec listopada/początek grudnia. Czyli zajebiśćie długo jeszcze, ale za 2 tygodnie będę nim miał okazję pojeździć po ziemi amerykańskiej tankując V8 tanią benzyną :)

przywiez nam troche, odkupimy po dobrej cenie :wink4:

Opublikowano

Myślałem ze czekasz na niego jak Ci przypłynie :rolleyes: hehe

Opublikowano

7 stron o aucie którego nikt nie widział :decayed: pogratulować :naughty:

ja widzialem,na zdjeciach :cool1:,tak jak wiekszosc aut prezentowanych w tym dziale :tongue4:

Opublikowano

malik, tylko zatankuj do pelna przed kontenerem i wez pare baniaczkow na zapas :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Niestety w baku może pozostac tylko minimalna ilość paliwa. Względy bezpieczeństwa na kontenerowcu.

Mam już dokładne info co do transportu. Kontener zamówiony na 15 listopada. W Bremerhaven będzie 5 grudnia. A u mnie pod domem maksymalnie 10 grudnia.

:radocha:

Opublikowano

To sobie zrobisz wcześniejszy prezent pod choinkę :D:kox:

Opublikowano

ja chyba nie chciał bym tego ich paliwa to sa siki w porównaniu z naszymi sikami :)

Opublikowano

Mam już dokładne info co do transportu. Kontener zamówiony na 15 listopada. W Bremerhaven będzie 5 grudnia. A u mnie pod domem maksymalnie 10 grudnia.

:radocha:

To pierwszą inwestycją powinny być zimówki ;)

Opublikowano

no w 19 calach ;) to troche będa $$$

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.