Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Fura I klasa :D:)) Gratuluję Nie myślałeś nad tym żeby pójść w czerń ?? czarne fele,od grilla ten chrom na czarno,lusterka od rs4 te ciemniejsze ?? na czarno byłby kozak kiedyś miałeś w profilu fajną b7 całą czarną :D a co do emblematów S4 i odklejenia ich to zamierzasz dać RS4 czy zostawić bez?? Pozdrawiam

Podobają mi się akcenty satynowe. Nie chromowe tylko satynowe. Dlatego jest grill RS4.

Co do emblematów to nie zamierzam naklejać nic oprócz loga a4-klub.pl. Zamówiłem już wersje alu na grilla.

Opublikowano

malik szalejesz :naughty::kox:

Opublikowano

Choc nie ukrywam, ze jak na V8 to myslalem, ze mocniej mruczy.

Poczekaj aż Cię nim przewiozę :naughty: Usłyszysz jego prawdziwy "mruk" :)

a mnie :gwizdanie:

Opublikowano

no widziąłem auto wczoraj jest naprawde śliczne

Malik jeszcze raz gratuluje :P

Opublikowano

no widziąłem auto wczoraj jest naprawde śliczne

Malik jeszcze raz gratuluje :P

Piotrek konkurencja nam wyrosła ....teraz wszystkie d*py Malika :D:decayed:

Opublikowano

hmm :) musimy cos wymysleć żeby nadrobić :P

Opublikowano
  • Autor

Fele od B6 sprzedam tanio! :) To już pomysł na upiększenie autka i przyciągnięcie "blachar" :)

Opublikowano

:)

ja tez sprzedam swoje chetnie :) bo chce wziąść od malika :)

Opublikowano

hmm :) musimy cos wymysleć żeby nadrobić :P

Coś sie pokombinuje .. :evil2:

bo chce wziąść od malika :)

:mysli:

Opublikowano

malik, tak z ciekawosci - jaki masz kod zawieszenia w ksiazce?

Opublikowano

W eSie jest 1BD (tyle sprężyny są 1BD/1BE) czyli z tego co pamiętam to -20mm.

Opublikowano

Jestem ciekaw, czy jest jakas roznica w stosunku do mojego :) musisz mnie przewiezc po swietach :naughty:

Niestety nie dostałem do auta książki. Ale jak chcesz to podeślę Ci cały PDF z wyposażeniem auta.

Nie dosc, ze cofany, to jeszcze bity :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie dosc, ze cofany, to jeszcze bity

Zespawany razem z przystankiem :decayed:

Zawieszenie: 1BD Suspension/shock absorption for special sports design

Opublikowano

Zespawany razem z przystankiem :decayed:

Właśnie coś mi się wydawało jak jechaliśmy, że ciężko idzie i z tyłu dobiegają jakieś dziwne, przypominające szorowanie metalu o asfalt, dźwięki :naughty::tongue4:

Opublikowano

Właśnie coś mi się wydawało jak jechaliśmy, że ciężko idzie i z tyłu dobiegają jakieś dziwne, przypominające szorowanie metalu o asfalt, dźwięki :naughty::tongue4:

To rozkład jazdy autobusów ocierał o tylny amortyzator :tongue4:

Opublikowano

Malik dawaj fotki po modach dziadu !! :decayed:

Opublikowano

eSa upchnieta pod choinka, dopiero po swietach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Esa dzisiaj zarejestrowana i ubezpieczona. Jutro montuje carbony bo przylatują z USA z moją siorką. Wkleje foty wnętrza jak już będzie kompletne. Z zewnątrz niewiele się zmieniło od ostatniego razu. Zamontowałem wszędzie LEDy + rezystorki. W DLR-ach oraz postojówkach. Czeka mnie jeszcze zmiana xenonów na 6000k. Stare są już do wywalenia bo zaczynają mrugać :disgust:

Opublikowano

Piotr a jakie Ty masz Xenony , D1S?

nie siorka z carbonami tylko carbony z siorką? :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

Piotr a jakie Ty masz Xenony , D1S?

D1S, standardzik.

nie siorka z carbonami tylko carbony z siorką? :decayed::polew:

Hehe... zgadnij na co/kogo bardziej czekam :naughty: Odbieram carbony z lotniska o 15:00. Przy okazji siorkę.

Myślę, że przed wigilią listwy będą już zamontowane :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.