Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde... :kwasny: szkoda że się wcześniej nie zgadaliśmy bo ja szukam D1S już trochę czasu...

możesz mi napisać na GG jaki koszt tych żarników w jułesej? Dziękuję :rolleyes:

Ps. Jakby to przeczytała Twoja siostra to miałbyś święta w iście "rodzinnej atmosferze" :pleasantry::nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

Żarniki D1S 6000k z amerykańskiego ebay-a z przesyłką kosztują 110$ za parę. Pisałem jakieś 2 tygodnie temu do wielu osób czy chcą zamówić. Między innymi do cuberka z Waszej ekipy. Zero zainteresowania :) Ale to zrozumiałe przy 3PLN/1$. Pół roku temu była zupełnie inna sytuacja.

Opublikowano

ano widzisz... ja nie zauważyłem tego postu a Cuber zostawił to widocznie tylko dla siebie...

szkoda bo chętnie bym się załapał :embarrassed: no nic , może siorka wpadnie na Wielkanoc? :naughty:

Opublikowano

"rodzinnej atmosferze" :pleasantry: :nabijasie

hehe Nie ma się co dziwić :) Karbony są TOP :) Jeżeli ktoś potrzebuje coś z Juesej służę pomocą ---> PW :) Pozdro

Co tu tak cicho :D Jak fura ? Karbony już pewnie założone :D czekamy na foto :):naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Malik jak tam mody ? czyżby kierunki w lampach były już zmienione na białe ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Mody zwolniły odrobinę. Nadal czekam na jeb*ne listwy carbonowe :disgust: Długa historia ....

Opublikowano
  • Autor

Listwy z tego linku co wkleiłeś to jest wersja do cabrio w dodatku zdekompletowana bo nie ma otoczki mieszka.

W normalnym nadwoziu można z tego wykorzystać tylko dwie przednie listwy oraz popielniczki.

Poza tym za mój komplecik dałem znacznie mniej :decayed:

Opublikowano

Poza tym za mój komplecik dałem znacznie mniej :decayed:

EOT: 900 zł za kierownicę to dużo czy mało? Według opisu jest bez airbaga.

Opublikowano
  • Autor

900PLN to cena OK. Wyzwaniem jednak będzie znalezienie do niej poduchy. Może pozostać tylko ASO a wtedy cena będzie kosmiczna. Poza tym pamiętaj że z takiej kiery będzie Ci działał w B6 tylko klakson. Dodatkowo musiałbyć też dokupić inny moduł, taśmę i łącznik.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dawaj foty z carbonem, bo jest :kox:

Opublikowano
  • Autor

Uaktualnione foty na początku wątku :good:

Opublikowano

Brakuje jednego istotnego szczegolu... :gwizdanie: Czarnej podsufitki :cool1:

Opublikowano

Piotr, a to nie było tam BT w ogóle ? :blink: Czy po prostu zmieniałeś na nowszy sterownik ?

Opublikowano

To samo chciałem Michał napisać... :kox: Malik udało się z płytą ?? :gwizdanie:

Opublikowano

Brakuje jednego istotnego szczegolu... :gwizdanie: Czarnej podsufitki :cool1:

własnie według mnie nie ! czarny sufit jest ok w przypadku ciemnych foteli...

A tak z białą skórą to by te taborety wyglądały jak kupa w lesie...

:)

Opublikowano
  • Autor

Piotr, a to nie było tam BT w ogóle ? :blink: Czy po prostu zmieniałeś na nowszy sterownik ?

Ano nie było :)

Opublikowano

Widać ludzie z Australii mają inny gust a o tym się nie dyskutuje... :decayed:

Opublikowano

własnie według mnie nie ! czarny sufit jest ok w przypadku ciemnych foteli...

A tak z białą skórą to by te taborety wyglądały jak kupa w lesie...

:)

Nie zgodze sie... :naughty:

Biale recaro jest ekstra i pasuje do ciemnej dechy, ciemnych listw carbonowych, ciemnych boczkow drzwi... gdyby podsufitka byla ciemna, to bylby pelen :kox:

Opublikowano

no nie mów malik że zmienisz sufit, zrób najpierw vt... według mnie źle te fotele będą wyglądać

nie słuchaj małolatów :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.