Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie LED tablicy rejestracyjnej


Bartek221

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jakiś czas temu postanowiłem zmienić swoje oświetlenie tablicy rejestracyjnej na LED i kupiłem gotowe moduły p&p
http://allegro.pl/podswietlenie-led-rej-audi-a3-a4-b6-b7-a6-c6-a8-q7-i5085995583.html
problem jest taki iż oświetlenie świeci bardzo mocno i chciał bym to zmienić, moje pytanie jest czy zastosowanie odpowiedniego rezystora pomoże? Czy ma ktoś jakiś inny pomysł który obniżył by intesywność osiedlenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jakiś czas temu postanowiłem zmienić swoje oświetlenie tablicy rejestracyjnej na LED i kupiłem gotowe moduły p&p

http://allegro.pl/podswietlenie-led-rej-audi-a3-a4-b6-b7-a6-c6-a8-q7-i5085995583.html

problem jest taki iż oświetlenie świeci bardzo mocno i chciał bym to zmienić, moje pytanie jest czy zastosowanie odpowiedniego rezystora pomoże? Czy ma ktoś jakiś inny pomysł który obniżył by intesywność osiedlenia?

Wymiana rezystora jak najbardziej pomoże, będziesz musiał wykonać kilka prób z różnymi rezystorami aby otrzymać porządany efekt. Możesz też wykorzystać folię przyciemniającą i delikatnie zakleić ledy lub klosze lampek, możesz nawet to zrobić markerem czarnym maźnąć i rozmazać palcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za odpowiedź, wiesz może od jakich wartości rezystora zacząć rozpocząć próby :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za odpowiedź, wiesz może od jakich wartości rezystora zacząć rozpocząć próby :) ?

jak bym zobaczył co jest pod tymi metalowymi dekielkami to bym mógł coś więcej powiedzieć na temat tych lampek, jeżeli jest tam LED Driver to zawiele nie zdziałasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli bym założył rezystor na przewodzie zasilającym lampki( zaraz za wtyczką) ?


jedyne co wiem że jest wbudowany jakiś specjalny rezystor CAN BUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup folie przyciemniajaca czarna folie przynajmniej nie stracisz gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas świecą Ci wszystkie te ledy? Żaden nie spalił się? nie mryga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:)

mam identyczne swiatelka jak te z aukcji fajnie swieca no troszke za mocno ale to nie est problem

ale mam takie pytanie po zamontowaniu tych ledow czapala mi sie ESP czy to mozliwe ze to wlasnie od nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem w mojej b7 z 2007r wymienilem podswietlenie tablicy rej na Ledy i wywalilo mi blad na komputerze i te ledy zaczely tak lekko mrugac,wiec mam pytanie czy idzie kupic same ledy np cos takiego http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=led+can+bus&bmatch=s0-aut-1-4-1202czy cos innego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mozna je tez zamontowac do wewnatrz auta? bo postojowek pewnie trzeba szukac cos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyi wewnatrz mozna zamontowac normalne ledy i powinny swiecic bez zadnego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyi wewnatrz mozna zamontowac normalne ledy i powinny swiecic bez zadnego problemu?

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...