Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja Be Szucha ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema ;)

Nadeszła pora aby i moją Audi się pochwalić. Szukałem autka długo, nie śpieszyłem się były różne pomysły ale gdy doszło w końcu do Audi a4 b6 to już tak zostało, dużo szukałem i w Polsce i w Niemczech ale w końcu znalazłem. A4 B6 1.9 TDI BKE. Autko jest ze mną od półtora roku i od początku byłem z niej zadowolony ;) Wiadomo były wzloty (mapa na 150 KM) i upadki jak wymiana uszczelki pod głowicą itd. ale wiadomo nie był to nowy samochód i trzeba było się liczyć z tym że skoro go ktoś sprzedał to trzeba będzie coś poprawić.

Audi w kolorze LX7Z Czyli Dolphin Grey Pearl, z pakietem zewnętrznym S-line i zawieszeniem 1be.

Wyposażenie z którym Audi przyjechało

-Silnik 1.9 TDI BKE 115 KM (jak się później okazało z gratisem od Audi 128 KM ;D)

-Pakiet zewnętrzny S-Line

-Pakiet S-line zawieszenie 1be

-Przyciemnione tylne szyby

-Radio Audi Concert II

-Emulator zmieniarki Aux/Iphone

-Niedziałający wzmacniacz tylnych głośników i subka

-Kierownica Multifunkcyjna

-Pół FIS

-Fotele podgrzewane

-Elektryczne przednie szyby

-Elektryczne lustra

-Pakiet oświetlenie (bez ambiente)

-Czujniki parkowania tył

-Skórzana kierownica, ręczny, i gałka zmiany biegów

IMG_20131109_105258.jpg

Zrobione

-Pakiet ambiente

-Pełny FIS

-Kupiony wzmacniacz na tył (teraz już zmieniony na BOSE)

-Spryskiwacze mgiełkowe grzane

-Emblemat S-line na grill

-Czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy

-Dywaniki gumowe na zimę

-System audio rozszerzony o JBL GT5-12 napędzany wzmacniaczem Rockford p3002

-Wymieniona uszczelka pod głowicą (2x bo za pierwszym razem spartolona robota)

-Czyszczone Turbo

-Wymienione uszczelki pod pompowtryskami

-Chip na 150 KM

-Oświetlenie wnętrza, pozycje, światło cofania i podświetlenie tablicy rej. LED

-Halogeny oklejone na cieplejszy kolor

W planach

-Większe koło na lato Zrobione !

-Fotele S-line

-Emulator zmieniarki USB

-Sufit S-line

-Dekory (na razie sporo pomysłów jak szczotkowane aluminium, piano black, carbon)

-Gałka zmiany biegów S-line Zrobione !

-Kierownica w perforowanej skórze lub z b7

-Ręczny w perforowanej skórze

-i coś się zawsze jeszcze znajdzie ;)

DSC_0960.jpg

Dopasowywanie sprzętu audio

IMG_20140301_181617.jpg

IMG_20140301_194406.jpg

Wzmacniacz BOSE

IMG_20140801_152934.jpg

Rozrządzik

IMG_20140830_163326.jpg

IMG_20140901_185222.jpg

Mapowanie ;)

IMG_20140613_132219.jpg

WYKRES_1.jpg

Wnętrze

IMG_20131109_153825.jpg

i sesyjka zimowa ;)

DSC_0947.jpgDSC_0949.jpgDSC_0951.jpgDSC_0955.jpgDSC_0960.jpg

DSC_0973.jpg

DSC_0984.jpg

DSC_0941.jpg

DSC_0983.jpg

Dzisiejszy mod: Gałka zmiany biegów S-Line z A6C6

IMG_20150319_214617.jpg

IMG_20150319_214706.jpg

No to i felgi się znalazły teraz trzeba tylko znaleźć do nich oponki ;D

IMAG0109.jpg

IMAG0112.jpg

No i wpadło nowe kółko na lato ;)

IMG_20150418_071030.jpg

IMG_20150418_111843_1.jpg

Edytowane przez byradzio

Opublikowano

Fajny avant,kumpel miał z takim kolorem ale mu zajeb... Wsk na sprzedaż?:)

Opublikowano
  • Autor

WSK to moje drugie oczko w głowie ;p nie na sprzedaż ;p

Opublikowano

Autko mi znane i powiem krotko dzieki pakietowi s-line robi robote :-)

Opublikowano

Fajna,fajna ale bez feli na lato sie nie obejdzie :)

Opublikowano
  • Autor

Felga jest ale tylko ta z pierwszego zdjęcia bo narazie dużo kasy pochłonęły naprawy silnika :-(

Opublikowano

Powodzenia w modach i do zobaczenia na spocie. Można by było coś ogarnąć w Trójmieście ;-)

Opublikowano

Halogeny sam robiłeś? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Tak ;) miałem akurat zdjęty zderzak do rozrządu i folię która została kumplowi to okleiłem ;)

Opublikowano

Tak ;) miałem akurat zdjęty zderzak do rozrządu i folię która została kumplowi to okleiłem ;)

masz foto na zapalonych?;D

Opublikowano
  • Autor

DSC_0978.jpgDSC_0980.jpg

Później zrobię widok z samochodu ;)

Opublikowano

oki, czekam;d

Opublikowano
  • Autor

Porównanie światła na wyłączonych i włączonych halogenach ;-)

IMG_20150313_205118.jpg

IMG_20150313_205126.jpg

IMG_20150313_205137.jpg

IMG_20150313_205151.jpg

IMG_20150313_205200.jpg

Opublikowano

żółty halo jest bardziej do ozdoby niż oświetlania drogi ;)

Opublikowano
  • Autor

Jak dla mnie fajniej oświetla we mgle jak jest na żółto

:-D

Opublikowano

Fajny avancik, jest s-line a to już coś :wink:

Kółkiem się nie przejmuj... małymi kroczkami zrobisz wszystko co będziesz chciał, bezawaryjności życzę :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.