Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Demontaż tapicerki podłogi.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Koledzy, czy ktoś brał się za demontaż tapicerki podłogi, mam mały syf po zimię i chciałbym to porządnie wyprać a potem wysuszyć. Chodzi mi co pokoleji demontować, na co zwrócić uwagę itp.

Opublikowano

PDF Sam Naprawiam podpowie.

Opublikowano

mówisz o wykładzinie wnętrza ? Jak tak to trzeba wywalić fotele, tunel środkowy, odkręcić plastiki po bokach ( progi ) i dywan swobodnie wychodzie :wink:

Opublikowano
  • Autor

mówisz o wykładzinie wnętrza ?
Dokładnie! A jak jest w miejscach gdzie są pedały i konsola środkowa- trzeba też ją zdemontować?
Opublikowano

Wystarczy ze lekko pociągnie do siebie, one są delikatnie tak schowane tylko.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Posiada ktoś skan "Sam naprawiam" demontażu tunelu oraz w szczególności konsoli środkowej (radio+climatronic).

Opublikowano

Znajdziesz całą książkę na forum :szukaj:

Opublikowano

Ale po co to całe wyciągać ? Nie można w aucie poczyscic ? Ja wyciągiem tylko fotele przednie i wszystko tak doczyscilem ze szok.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A poza tym , znając szczęście to będziesz prał na bardzo mokro , pozalewasz sobie te wszystkie gąbki które stanowią konstrukcje tej wykładziny jak nie dosuszysz to zostanie tam jakaś wilgoć a późnej przekonasz sie czy twoja skrzynka od modułu komfortu jest nadal szczelna w 100% a jak nie to zobaczysz efekt po jakimś czasie . Nie mowię ze nie uda ci sie tego wysuszyć na 100% ale ja bym nie ryzykował . Wyciąganie całego auta troszkę mija sie z cele i pranie na bardzo mokro tez. Polecam fachowca z konkretna maszyna parowa która myje z mała ilością wody nic nie pozostaje mokre zaraz po myciu wiec małe prawdopodobieństwo ze sobie zawilgocis auto. Pamiętaj tez ze demontaż foteli wiąże sie rośniez z kasowaniem błędu po poduszcze wiec jak nie masz swojego kompa to juz kolejne koszty. To tak tyle ode mnie ale radzę uważać;D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Ale po co to całe wyciągać ? Nie można w aucie poczyscic ? Ja wyciągiem tylko fotele przednie i wszystko tak doczyscilem ze szok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A poza tym , znając szczęście to będziesz prał na bardzo mokro , pozalewasz sobie te wszystkie gąbki które stanowią konstrukcje tej wykładziny jak nie dosuszysz to zostanie tam jakaś wilgoć a późnej przekonasz sie czy twoja skrzynka od modułu komfortu jest nadal szczelna w 100% a jak nie to zobaczysz efekt po jakimś czasie . Nie mowię ze nie uda ci sie tego wysuszyć na 100% ale ja bym nie ryzykował . Wyciąganie całego auta troszkę mija sie z cele i pranie na bardzo mokro tez. Polecam fachowca z konkretna maszyna parowa która myje z mała ilością wody nic nie pozostaje mokre zaraz po myciu wiec małe prawdopodobieństwo ze sobie zawilgocis auto. Pamiętaj tez ze demontaż foteli wiąże sie rośniez z kasowaniem błędu po poduszcze wiec jak nie masz swojego kompa to juz kolejne koszty. To tak tyle ode mnie ale radzę uważać;D

Dzięki bardzo za odzew i porady, ale demontaż jest bezdyskusyjny :naughty: mam tam kilka ciężkich plam no i wilgoć pod dywanikiem kierowcy- zalana gąbka :facepalm: Chce to wyprać konkretną chemią i suszyć nawet tydzień- nie spieszy mi się.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mnie tez to czeka :/ jak juz bedziesz to robic to rob fotki i fotoporade :D przyda mi sie :)

Opublikowano
  • Autor

Mnie tez to czeka :/ jak juz bedziesz to robic to rob fotki i fotoporade :D przyda mi sie :)
Spoko, będzie fotostory dla potomnych :decayed:
Opublikowano

to ja czekam z niecierpliwoscia:) a myslałes moze o tym aby wygłuszyc podłoge np matami stp??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.