Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odblysniki soczewek lamp przednich zamienniki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Być może już temat był ale Nie znalazłem to co by mnie interesowało było tylko o czyszczeniu a mianowicie czy są jakieś zamienniki samych odblysnikow soczewek... ok wiem ze regenerują ale na jak długo to będzie różnie to bywa... a gdzieś raz jakiś wątek mi się wrzucił w oczy ze ktoś jakieś odblysniki od volva chyba zakładał bez żadnych przeróbek pasowało i ponoć dużo lepiej to świeciło / działało. Tak że jak by ktoś mógł coś się wypowiedzieć na ten temat byłbym wdzięczny... lampy są zwykle nie bixenony


Czyli nikt nic w tym temacie nie robił.. ?
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Posiadam bixenon. Ostatnio oddałem moje odbłyśniki do regeneracji, a ściślej ujmując swoje oddałem, a otrzymałem w zamian inne zregenerowane. Co do trwałości to nie mogę się wypowiedzieć, bo za krótko je mam, ale myślę, że mogą całkiem długo potrzymać. Zależy też pewnie od grubości nałożonego "sreberka". Ja dałem stówkę za lampę. Po tym zabiegu kupiłem jeszcze oryginalne palniki osrama i mam światełka jak marzenie. A przedtem było naprawdę źle. Odbłyśniki były wytarte i zmatowiałe. Ja polecam taki zabieg :)

Opublikowano

Założ sobie do tego bixa projektory od B8, to dopiero zobaczysz, co znaczy mieć światła jak marzenie ;)

Opublikowano
  • Autor

Posiadam bixenon. Ostatnio oddałem moje odbłyśniki do regeneracji, a ściślej ujmując swoje oddałem, a otrzymałem w zamian inne zregenerowane. Co do trwałości to nie mogę się wypowiedzieć, bo za krótko je mam, ale myślę, że mogą całkiem długo potrzymać. Zależy też pewnie od grubości nałożonego "sreberka". Ja dałem stówkę za lampę. Po tym zabiegu kupiłem jeszcze oryginalne palniki osrama i mam światełka jak marzenie. A przedtem było naprawdę źle. Odbłyśniki były wytarte i zmatowiałe. Ja polecam taki zabieg :)

A mógłbyś podać jakieś namiary na regenerację ? Skoro już ktoś zrobił to warto tam zaglądnać niż szukać gdzieś w ciemno i nie wiadomo jak zrobią a jeszcze jedno bo ponoć odblysniki są metalowe i plastikowe prawda to ? Twoje były jakie ?

Lukasz_N można by tak było zrobić ale to już się wiąże z kosztami póki co chciałbym na razie tego uniknąć a zrobić dobrze to co jest chociaż nie mowie fajna to jest rzecz co proponujesz i nie jest wykluczone ze kiedyś w przyszłości może zagości :)

kolego Duch^ tak widziałem ten temat ale pisałem że nie chciałbym adaptacji bixenonow a zrobić dobrze zwykle + jakieś dobre żarówki

Opublikowano

Koszt wrzucenia soczewek od B8 jest taki sam jak regeneracja starych odbłyśników B6, a różnica w oświetleniu soczewka B8 vs zregenerowany odbłyśnik B6 wypada miażdząco na korzyść tych pierwszych.

Opublikowano

Koszt wrzucenia soczewek od B8 jest taki sam jak regeneracja starych odbłyśników B6

Gdzieś na forum widziałem ludka,który sprzedaje soczewki od B8 w cenie 250 zł za komplet. Ja za zregenerowany odbłyśnik dałem 100zł od lampy więc cena jest bardzo zbliżona.

@matissnk, moje odbłyśniki były chyba ze stopu aluminium. Ja korzystałem z ich usług: http://www.reflektory.gda.pl/sklep.html.

Znalazłem jeszcze takie coś: http://paaw.nazwa.pl/reg1/faq/.

Z tego co się orientuję to do obydwu zakładów można wysłać odbłyśnik kurierem, ale lepiej jeszcze zadzwoń jeżeli się zdecydujesz na którąś z opcji :)

Opublikowano
  • Autor

Koszt wrzucenia soczewek od B8 jest taki sam jak regeneracja starych odbłyśników B6, a różnica w oświetleniu soczewka B8 vs zregenerowany odbłyśnik B6 wypada miażdząco na korzyść tych pierwszych.

to czekaj czekaj bo sie zgubiłem ja nie chce na razie zakładać bixenonów/xenonów czyli jak założę soczewki od B8 do siebie to podejdzie to bez problemu na zwykłą żarówkę a nie na palnik ? Bo niestety jak zacznę jeździć na xenonach bez sprysków i samo poziomowania to u mnie takie władze są że nie lubią takich "modów" :)

Opublikowano

Nie podjedzie do zwykłej lampy. Pisałem to do Osaa, bo ma u siebie bixa.

Edytowane przez Lukasz_N

Opublikowano
  • Autor

aha czyli mi jednak zostaje regeneracja... szkoda bo myslalem ze można coś innego wykombinować co było by bardziej trwałe a może i pewne


A czy z Anglika podejda odblysniki ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.