jest jest jest wygrana PL z CZ

adadur

NO powim wam że pierwsze 30 minut przypominało meczyk z Portugalią.

Nie ma co chłopki zasłużyli sobie na wielkie brawa ... no i w końcu sedzie poprawnie gwizdał

NO powim wam że pierwsze 30 minut przypominało meczyk z Portugalią.

Wszystko by ło jak z Porrtugalią.

Cas, miejsce,sędzia i wynik

znowu będziemy sie zachwycać eliminacjami i pierwszym miejscem w grupie a na mistrzostwach jeden wielki blamaż

dokladnie.

nie jestem wielkim przeciwnikiem Leo ale skoro wywalili po mistrzostwach Engela, Janasa to i on powinien odejsc.

nie ma sie co zachwycac. mamy grupe z ktorej poprostu sie nie da nie wyjsc.

jesli chodzi o Czechow to moze te ich pierwsze spotkania w eliminacjach to nie jest przypadek, chodz niektore momenty w meczu mieli niezle.

A może 2 lata na zbudowanie zespołu na turniej to za mało? Może wywalanie trenera po pierwszym turnieju to zbyt pochopne? Dajmy w końcu komuś nieco większą szansę i dlaczego nie trenerowi z najwyższej półki :good:

zgadzam sie.

wiec dlaczego nie dali tej szansy Engelowi? jego druzyna zagrala w mistrzostwach o wiele lepiej niz druzyna Leo.

zreszta wszyscy wiedza ze gdyby nie kosztowy kontrakt to i on juz by sie stad dawno zawinal.

bardzo fajnie że wygrali oby wygrywali nadal w tych eliminacjach i mam wielka nadzieję że turnieju finałowym w końcu coś ugrają każdy z nas by sobie tego życzyl. :hi:

dziwne historie zaczynają się od zaskakujących powołań na mistrzostwa a potem to już nie ma drużyny tylko zbieranina jakiaś ... może gdzieś tak układy menagerskie mają wpływ