Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jest jest jest wygrana PL z CZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NO powim wam że pierwsze 30 minut przypominało meczyk z Portugalią.

Nie ma co chłopki zasłużyli sobie na wielkie brawa ... no i w końcu sedzie poprawnie gwizdał

Opublikowano

no ale Czesi pod koniec trochę zaczęli grać :gwizdanie:

Opublikowano

mielismy szczescie, ze Czechom nie starczylo czasu... A tak na powaznie to w koncu grala druzyna, brawa za przelamanie dla Pawla Brozka, a Kuba powoli klasa swiatowa

Opublikowano

NO powim wam że pierwsze 30 minut przypominało meczyk z Portugalią.

Nie ma co chłopki zasłużyli sobie na wielkie brawa ... no i w końcu sedzie poprawnie gwizdał

Wszystko by ło jak z Porrtugalią.

Cas, miejsce,sędzia i wynik

Opublikowano
  • Autor

znowu będziemy sie zachwycać eliminacjami i pierwszym miejscem w grupie a na mistrzostwach jeden wielki blamaż

Opublikowano

ta a później znowu bedzie wielkie zdziwienie ze przegraja :slina:

Opublikowano
znowu będziemy sie zachwycać eliminacjami i pierwszym miejscem w grupie a na mistrzostwach jeden wielki blamaż

dokladnie.

nie jestem wielkim przeciwnikiem Leo ale skoro wywalili po mistrzostwach Engela, Janasa to i on powinien odejsc.

nie ma sie co zachwycac. mamy grupe z ktorej poprostu sie nie da nie wyjsc.

jesli chodzi o Czechow to moze te ich pierwsze spotkania w eliminacjach to nie jest przypadek, chodz niektore momenty w meczu mieli niezle.

Opublikowano

A może 2 lata na zbudowanie zespołu na turniej to za mało? Może wywalanie trenera po pierwszym turnieju to zbyt pochopne? Dajmy w końcu komuś nieco większą szansę i dlaczego nie trenerowi z najwyższej półki :good:

Opublikowano

zgadzam sie.

wiec dlaczego nie dali tej szansy Engelowi? jego druzyna zagrala w mistrzostwach o wiele lepiej niz druzyna Leo.

zreszta wszyscy wiedza ze gdyby nie kosztowy kontrakt to i on juz by sie stad dawno zawinal.

Opublikowano

bardzo fajnie że wygrali oby wygrywali nadal w tych eliminacjach i mam wielka nadzieję że turnieju finałowym w końcu coś ugrają każdy z nas by sobie tego życzyl. :hi:

Opublikowano
  • Autor

dziwne historie zaczynają się od zaskakujących powołań na mistrzostwa a potem to już nie ma drużyny tylko zbieranina jakiaś ... może gdzieś tak układy menagerskie mają wpływ

Opublikowano

Gra naszej reprezentacji bardzo mi się podobała. Jeżeli miałbym kogos wyróżnić to: Roger - najlepszy mecz w reprezentacji, Brożek - rasowy napastnik , Błaszczykowski.. ten facet jest naszym objawieniem.

Opublikowano

po wczorajszym meczu ze Slowacja nie mam watpliwosci, ze to nasi grali :wallbash:

to bylo jak w mistrzostwach swiata, czy euro...

Opublikowano

wczorajszy mecz w porównaniu z meczem z czechami to jakaś masakra jak by drużyne wymienił :angry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.