Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Telefon w podłokietniku, szukam informacji


panwic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich. Zmieniłem ostatnio moje A4 na inne i okazało się że w podłokietniku jest zamontowany telefon a w bagażniku centralka do niego.

Niestety nie posiadam do niego żadnych informacji. Jeżeli ktoś mógłby mi coś podpowiedzieć np:

-czy z niego można obecnie korzystać - (zmiana systemów telefonii cyfrowej)

-jak go obsługiwać (przydała by się instrukcja)

-ew jakiekolwiek informacjie.

Auto jest z 1997r . Telefon pewnie też, jest firmy AEG z logo audi. W bagażniku jest wpisany w kodach wyposażenia więc pewnie jest fabryczny.

link do identycznego:

http://moto.allegro.pl/item448993049_telefon_komorkowy_audi_aeg_caly_zestaw_tanio.html

http://moto.allegro.pl/item446363285_telefon_aeg_opel_omega.html

Za wszelkie informacje z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tki sam telefon. Działa bez zarzutów tylko musisz włożyć całą kartę sim. Nie posiadam instrukcji obsługi. Jest bardzo prosty w uzytkowaniu. Ma wiele funkcji jak na telefon sprzed 10 lat. Jeden duzy minus nie mozesz doladowac konta z niego za pmoca kodu aktywujacego. Musisz to wykonac za pomocą innego tel. Świeci na czerwono, bardzo fajnie komponuje sie w auto. Jezeli masz jakies konkretne pytania postaram sie pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu minęło ale miałem sporo pracy. U mnie przede wszystkim telefonu nie da się wyłączyć. Po naciśnięciu i przytrzymaniu off wyświetli się napis off i po chwili się włącza. A rzecz druga to czy telefon kojarzy z książką telefoniczną karty dzwoniących po numerze?tz jak dzwoni do mnie kumple to pokazuje mi się tylko nr a nie np: Marceli . ciebie też tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy po podlaczeniu tel do gniazka i wcisnieci przycisku ON powinno si e cos zaczac dziac?? powinien sie wlaczyc ?? lub cos wyswietlic??? oczywiscie bez wlozenia karty, a moze musi byc karta??? bo u mn nic sie nie dzieje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po włożeniu do gniazda telefon powinien się włączy i pokazać insert card. Po włożeniu karty powinien się zalogować do sieci. U mnie na początku nie działał bo było zepsute gniazdo. Wymieniłem je i jest ok. Polecam to sprawdzić. Jak nie pomoże to kable i czy stacja jest w bagażniku. Bo inaczej ani rusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A4 B7 tam musisz poprostu podpiac adapter firmy Cullmann , jest na rynku duzo wersji np. niezawodny ebay.de ,choc najwiecej jest do Noki , ale zazwyczaj sa to starsze modele takie jak:6230, ale jesli nasz zabudowany zestaw to i z nowszymi telefonami twoj sprzet powinien funkcjonowac za pomoca bluetooth .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podpinam sie pod temat podlokietnika ;) Czy wiecie do czego może sluzyc ta instalacja w podlokietniku ?Audi a4 b7.i co tam mozna dolozyc do tego ?

http://mlosek.republika.pl/podlokietnik.JPG

U mnie w podłokietniku jest to samo, tylko na to mam nakładkę na telefon Siemens S45. Jutro cyknę fotę jak to wygląda. Niebawem to wykręcam bo mi tylko miejsce w podłokietniku zajmuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko ponieważ szukam podłokietnika i czasem znajduję oferty z uchytem na telefon tak jak w tej aukcji http://www.allegro.pl/item840990848_podlokietnik_bez_pokrywy_odaudi_a4_s_line.html

Proszę o wytłumaczenie mi gdzie podłączany jest telefon? czy po zamontowaniu Concerta II daje się podłączyć telefon czy wymaga to jakichś dodatkowych zabiegów? stanowi to jakiś rodzaj zestawu głośnomówiącego? Przepraszam z góry za być może dziecinnie proste pytania jednak nie znalazłem w innych wątkach satysafakcjonujących odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, posiadam oryginalny telefon Audi jak na zdjęciu

p1020899n.th.jpg

Gdzie jest umieszczony interfejs od tego ustrojstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, posiadam oryginalny telefon Audi jak na zdjęciu

p1020899n.th.jpg

Gdzie jest umieszczony interfejs od tego ustrojstwa?

ja mam instalacje do telefonu z podlokietnika, i intefejs jest/byl zamointowany pod tylnia kanapą w gabce,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pod tylną kanapą sterownik w gąbce, lecz widnieje na nim napis Hella. Myślałem, że jest to sterownik od zenonów. Jaki kolor wtyczki ma ten interfejs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pod tylną kanapą sterownik w gąbce, lecz widnieje na nim napis Hella. Myślałem, że jest to sterownik od zenonów. Jaki kolor wtyczki ma ten interfejs?

hella nr 4b0 907 357 ? to od samopoziomowania

moge wyslac ci zdjecie tego interfejsu, kolor wtyczki sprawdze, napisze /uzupelni awypowiedz/

interfejs od telefonu , cienki dlugi kolor brazowy ,wchodza do niego dwie wtyczki po dwoch stronach , nr 8d0 862 335b

mozliwe ze masz go w innym miejscu zamontowanego, np gdzies w bagazniku? moze gdzies pod schowkiem kierowcy/pasazera? ale z tego co sie orientuje to fabrycznie w avancie jest pod tylnim siedziskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy umiejscowienie interfejsu jest zależne od rodzaju nadwozia? Podejrzewam, że w Avancie jest on gdzie indziej. Czy ktoś mógłby wrzucić rysunek z Etki? Ja niestety nie mogę tego zlokalizować ;(

Panowie, znalazłem interfejs Nokii w bagażniku. Wygląda on tak:

P1020916.jpg

P1020918.jpg

P1020919.jpg

Gdzie idzie wiązka od interfejsu? Czy jest ona podłączona do radia? Czy antena widoczna na 3 zdjęciu jest podłączona do anteny na dachu?

Z góry dziękuje za pomoc

Pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...