Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] SEDAN LZ5J S LINE kupie felgi 19 cali audi bbs speedline


Adrian-A4

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy plan, fajnie się zapowiada. Czekam na ciąg dalszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :D


Miała być zamiast tej Skody ale wyszło inaczej ;d

X81X6oV.jpg

Ostatnio wpadło całe oświetlenie LED do środka od kolegi z forum

VGnTHXE.jpg

Ale po dwóch dniach zdemontowałem i odesłałem. Jak dla mnie zdecydowanie za bardzo oświetlało aż raziło w oczy, to nie dla mnie :) Jak ktoś lubi mieć aż tak jasne wnętrze to zdecydowanie polecam.


Odkąd mam Audi mija już rok, i to mój pierwszy przegląd tym autkiem :) Szczerze mówiąc jestem mile zaskoczony, :), była myśl o sprzedaniu, ale jednak jeszcze ją potrzymam ;):) ... :D fotka z przeglądu :)

jg7OjbG.jpg

a tu jesiennie ;> jednak bixenon to bixenon ;)

2MrDuNn.jpg

Edytowane przez Adrian-A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nic nie robię ;) jedynie rzeczy eksploatacyjne. Myślę o sprzedaży :)


108snno.jpg

Ostatnio zauważyłem pod autem z lewej strony jakiś wyciek, no więc pojechałem na kanał i się wszystko wyjaśniło, okazało się że intercooler jest rozszczelniony, wiec zrobiłem parę rzeczy przy okazji :D

-intercooler

-dwie poduchy silnika

-napinacz paska alternatora

-pasek

-złącze elastyczne wydechu (było dziurawe, przy zdejmowaniu pękło na pół :o)

Po pracach spadł śnieg więc pojechałem polatać po lotnisku :wink: szkoda,że brak Q.

g69AyBp.jpg

A tak wyglądała po :naughty: blachy zasłonięte :D:)

2O83c4u.jpg

Edytowane przez Adrian-A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ogólny koszt wyszedł założenia dokladki od Sline? Bo nie wiem czy brać cały zderzak, czy rezac dokładke do zwykłego zderzaka.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 800 zł.


Panowie potrzebny jest nowy żarnik?

OVlno69.jpg

Edytowane przez Adrian-A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Ci nie przeszkadza ten róż i to jak świeci to nie jest potrzebny nowy. ;) dla upewnienia sie mozesz podmienic zarnikami lampy i wtedy bedzie wiadomo, czy to zarnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo dużo słabiej świeci, z tego co wyczytałem to żarnik traci swój żywot :kwasny: Teraz pytanie czy lepiej to odrazu wymienić, czy jak chwilę pojeżdżę to się nic nie stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o prosze czyli jednak dalej myslisz o rozstaniu z a4 :P też przez moment chciałem robić przesiadkę ale odpuściłem temat (czyt. kupno mieszkania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię i podoba mi się strasznie b6 ;D ale jednak chciałbym większego sedana i tym razem już w automacie, mam już dosyć manuala :D no i te konie już mnie nie rajcują :D ma być 200 minimum haha :D


W aucie ostatnio wymieniłem klocki przód :) podziękowania za klocki dla klubowicza Wandej.

pPZl1zr.jpg

KUPIE FELGI AUDI 19 CALI BBS SPEEDLINE !!

Edytowane przez Adrian-A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz mało mocy to zawsze możesz dłubnąć w silniku. Możliwości jest sporo, kwestia tylko złotówek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też ciągle chodzi mi po głowie taka przesiadka na c6, ale u mnie za dużo było zainwestowane w a4 więc zostanie raczej ze mną dopóki nie umrze ze starości. No chyba, że wygram w totka :decayed: Jaki silnik w planach c6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0 TDI,4.2 V8 i 2.4 V6, zależy co się trafi w dobrym stanie ;)


Ostatnio audi strasznie zaczęła buczeć przy wyższych obrotach, poducha skrzyni biegów była w opłakanym stanie więc dostało nową poduszkę silnika, nówkę Lemfordera i jestem mega zadowolony, przyszedł też czas na wymianę oleju, filtra oleju, filtra paliwa,filtra powietrza oraz kabinowego :D

MH0Q9vE.jpg

po wszystkim trochę ją wysmalcowałem , jakość zdjęć jest słaba ale coś tam widać :)

WiuZhlV.jpg

ZgS8gG0.jpg

Edytowane przez Adrian-A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...