Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lexus IS-F 5.0 V8 423KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Wreszcie auto u Mnie. Lampy na aucie :D
Auto po polerce
241c6bb400583fdbmed.jpg
e19903e5fb13cb09med.jpg
8a08c8f1af4ee00bmed.jpg

Wyczuwam mocniejsze przyciąganie ziemskie :D
93660306e77ea4f9med.jpg

Gwint założony. Przód tylko 5mm w dół bo i tak ociera, a tył -60mm.

5a244555e643c0dbmed.jpg

a4c6c8becca7f9e8med.jpg

f23c396a2f2b68fcmed.jpg

8509a4f3410464f3med.jpg

Następny etap felgi 19ki.

Co myślicie o takich 8.5cala przód, 10cali tył? Stop aluminium i magnezu. Oczywiście nowe.

1e1e0b30c1eb3d83med.jpg

Opublikowano

Felgi kozak :) Chociaz ja bym tu widzial bardziej o.z lub bbs [emoji14]

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Felgi kozak :) Chociaz ja bym tu widzial bardziej o.z lub bbs [emoji14]

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Ponoć te są cełkiem lekkie i nie ukrywam że na sklepie poturbowani obniżyli cene na bardzo niską z 1200 na 700zł za sztukę bo mają wyprzedaż.

Opublikowano

Widziałem ostatnio jak napisałeś post w temacie swojej B7 że nie sprzedana. Teraz przypadkowo zaglądam a tutaj takie coś :slina: A no i akurat jechałem w zeszłym roku takim Lexem z tym silnikiem, niedaleko bo niecałe 100km ALE każde przyspieszanie to dosłownie grzmot.

Edytowane przez Awra

Opublikowano

Felgi kozak :) Chociaz ja bym tu widzial bardziej o.z lub bbs [emoji14]

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Ponoć te są cełkiem lekkie i nie ukrywam że na sklepie poturbowani obniżyli cene na bardzo niską z 1200 na 700zł za sztukę bo mają wyprzedaż.
Lekkie.. Ciekawe czy nie beda podatne na pogiecie [emoji14]

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Felgi kozak :) Chociaz ja bym tu widzial bardziej o.z lub bbs [emoji14]

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Ponoć te są cełkiem lekkie i nie ukrywam że na sklepie poturbowani obniżyli cene na bardzo niską z 1200 na 700zł za sztukę bo mają wyprzedaż.
Lekkie.. Ciekawe czy nie beda podatne na pogiecie [emoji14]

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Felgi z USA. Na Racing Forum itp nie narzekają.

Wczoraj trochę polatane na ćwiartke. Na rozgrzanych semi slickach nie miałem problemu z trakcją, ale odbiło się to też na "przymuleniu" auta. Ciśnienie około 1.2 bara.
2ym7o6w.jpg
icthj6.jpg
3359ir8.jpg
157mzj7.jpg
2dtdd3k.jpg
doks5f.jpg
Dzisiaj pojechałem po prazent dla ISF`a. Zdobycz to nowe felgi od Maserati Granturismo Mc Stradale w rozmirach 8.5x20 i 10.5x20 :D
eq74j.jpg
282zyr.jpg
jpg979.jpg
29mshvr.jpg
Opublikowano

Fajna koszulka :grin:

Opublikowano
  • Autor

Fajna koszulka :grin:

Własny pomysł i produkcja ;-)
Opublikowano

Mialy byc Vosseny ale te tez piekne :)

Opublikowano
  • Autor

Mialy byc Vosseny ale te tez piekne :)

Cena no i te są kute.
Opublikowano

to i hayka zostanie u starego wlasciciela ;p

Opublikowano
  • Autor

to i hayka zostanie u starego wlasciciela ;p

Nie. Trzeba carbony i kolektory do ISFa zamawiać
Opublikowano

Felga kox :thumbup1:

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano

Damian zamawiam u Ciebie koszulkę :grin::kox:

IS-F miażdży :)

Opublikowano
  • Autor
Lexus dostaje status zabawki bo doczekał się sąsiada który Go zastąpi jako auto rodzinne :)

4k8lc5.jpg

Opublikowano

Mega fajny wóz :) gratki

Opublikowano
  • Autor

Mega fajny wóz :) gratki

Dzięki :)

Dziś przyszły opony więc od razu na felgi i kurde z tyłu wyszedł trochę naciąg :-/

Przyszło do wrzucenia kół na auto a tu zonk... Szpilki za krótkie więc właśnie trwają prace i wpadają długie śruby.

11c63jn.jpg

n3nlz.jpg

Opublikowano

Nie chcę być nietaktowny, ale Nankangi w takim aucie? Z taką mocą i naciągiem?

Opublikowano
  • Autor

Nie chcę być nietaktowny, ale Nankangi w takim aucie? Z taką mocą i naciągiem?

Już przy 18kach przepłaciłem za Conti 5ki. Opony do du*y. Cena odegrała role bo nie będzie ich szkoda, auto na allegro wisi no i jeżdżone rzadko. Do wyścigów mam inne opony.

Opublikowano

Nie chcę być nietaktowny, ale Nankangi w takim aucie? Z taką mocą i naciągiem?

Już przy 18kach przepłaciłem za Conti 5ki. Opony do du*y. Cena odegrała role bo nie będzie ich szkoda, auto na allegro wisi no i jeżdżone rzadko. Do wyścigów mam inne opony.

Po prostu bałbym się zaatakować szybki łuk na pełnym piecu :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.