Skocz do zawartości
IGNOROWANY

proszę o pomoc ogarnietych,, dystanse "


hunter91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie Ma ktos moze jakis rysunke Techniczy Dystansow bo mam Mozliwosci dorobic ale pojecia o tym nie mam :) A tak przy okazji przy et 48 18" 8j W Audi a4 To 15przod i 20 tył bedzie ok ?

Nie świruj tylko kup sobie w dystomie i masz pewność, że będzie ok. Do Ciebie idealnie podpasuje minimalna grubość do a4 b5 jaka może iść w przypadku kołnierza czyli 13mm przód i 17mm tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam felgi 7.5 et 41 18 cali jaki dystans zalozyc zeby bylo ok ? Ps chce obnizyc o 30 mm opony 235/40/18 . W tym momencie wyglada jak mala terenowka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy B7 nie pomogę. Najłatwiej i najpewniej wziąć sobie kawałek jakiegoś liniału czy deseczki o długości takiej aby mierząc od ziemi zmieściła się do nadkola. Przykładasz do opony lub rantu felgi (zależy co bardziej odstaje) w dwóch miejscach i widzisz na błotniku jakiej grubości dystans Ci wejdzie. Mierzysz to metrówką czy suwmiarką jak masz i zamawiasz. Te 2-3mm zawsze warto odjąć aby za bardzo nie wystawało.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki dystans na tylną oś do felgi 7,5" ET 56 żeby było równo z nadkolem albo minimalnie schowane? :) albo inaczej - bo stawiam że ok 20 mm, ale czy ktoś mógłby pokazać na foto jak to siedzi?

Edytowane przez dliwski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki dystans na tylną oś do felgi 7,5" ET 56 żeby było równo z nadkolem albo minimalnie schowane? :) albo inaczej - bo stawiam że ok 20 mm, ale czy ktoś mógłby pokazać na foto jak to siedzi?

jak złożysz 20mm to będą jeszcze delikatnie schowne.wręcz tak w sam raz ja mam 8"et35 i jest na równo.dokładając dystans 20 mm wyjdzie ci et 36 ale masz trochę węższe felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...