Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co to za kostka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem posiadaczem a4 b5 1996 i pod zegarami znalazłem wtyczkę wychodzi ona z wiązki od zegarów wpinanej z lewej ich strony. Wiem że kiedyś było coś mieszane z ABS-e był wlutowany jakiś kondensator przy sterowniku. W tej chwili sterownik jest naprawiony komunikacja jest ale na zegarach pali się kontrolka i wykrzyknik zastanawiam się czy może ta wtyczka ma coś z tym wspólnego.

9eec70c326ca8e43med.jpg

642367c0e669f42cmed.jpg

Opublikowano

podswietlenie czegos.w to wkladasz malą zaroweczke.a czarny korpus ma zastrzaski.a skad ja wyjales?pewnie gdzies za radiem

Edytowane przez quadral20004

Opublikowano
  • Autor

Nie jest w wiązce pod zegarami, przy okazji sprawdzę czy jest tam napięcie.

Edytowane przez mokry_mtb

Opublikowano

no to podswietlenie zegarow.za zegarami musisz miec wolny otwor.wrzuc zaroweczke i zaloz to tak jak ma byc

Opublikowano

Może podświetlenie kratek?

Opublikowano
  • Autor

W poniedziałek to sprawdzę wielkie dzięki za pomoc :)

Zejdę teraz do samochodu i sprawdzę

Edytowane przez mokry_mtb

Opublikowano

dlugosc przewodow powinna ci pomoc w lokalizaowaniu odpowiedniego otworu :)

Opublikowano

Jest to na pewno oprawka na żarówkę oraz z cokołem do licznika i ja też mam taką właśnie na osobnym kablu od świec żarowych w 1.9 TDI

Opublikowano
  • Autor

Tak więc po wpięciu żarówki zacząłem szukać kiedy się włączy... zareagowała na kierunkowskaz i światła awaryjne myślę że może to być jakieś dodatkowe wyjście kontrolki od alarmu ale strzelam. Ale tam nie wchodzi typowa żarówka od zegarów tylko taka jaka jest od podświetlenia gniazda zapalniczki

Edytowane przez mokry_mtb

Opublikowano

Taka żarówka bo taką oprawę ktoś zamontował. Czysty przypadek-- tylko po co?

Opublikowano

jest to podswietlenie przycisku od awaryjnych .

tak mi sie wydaje :D

Edytowane przez quadral20004

Opublikowano
  • Autor

a na zegarach jest kontrolka awaryjnych? tak kierunki obydwa działają. Ale wydaje mi się że wtedy nie było by reakcji na kierunkowskaz.

Edytowane przez mokry_mtb

Opublikowano

jak wlaczysz awaryjki to przycisk tez mryga?

Opublikowano
  • Autor

Tak jak włączyłem awaryjne to też mruga podejrzewam że jak włączę alarm to pewnie też by mrugało tak jak to teraz robi przycisk świateł awaryjnych.

Opublikowano

nie ma to sensu .

Opublikowano
  • Autor

W takim razie zbędna rzecz teraz tylko murze rozwiązać tą sprawę ABS-u bo to nie jest przyczyna.

Opublikowano

U mnie w A6 mam ori hak i jak podepne przyczepke to dodatkowo zapala sie dodatkowa kontrolka od kierunkow. Oznajmia ona czy dzialaja kierunki w przyczepce. Moze to jest od tego

Opublikowano
  • Autor

Jest to możliwe bo mam instalacje od haka tylko brakuje mi samej końcówki. Dziękuje wszystkim za pomoc.

Opublikowano

jesli mowa o konrolnce kierownkow w przyczepce to musi byc na desce. ikona haku,ktora sie poswietla wraz z kierunkiem, jesli swiata w przyczepie sa sprawne

ale mokry wlaczal kierunki bez przyczepki i mu swiecila zarowka

Edytowane przez quadral20004

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.