Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] felgi-zakłopotanie


boneso

Rekomendowane odpowiedzi

a oponki to jakie koszta:>? w 2tys sie zmieszcze ?

jesli chodzi o oponki to spokojnie w 2 tys. sie zmiescisz a jak pogadasz z kolego z forum Wojtusania to napewno cos doradzi a i cene zrobi dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem na etapie poszukiwań alu na wiosne 18" i wybór jest duży i pozwole się podłączyć trochę do Ciebie i poobserwować sugestie innych.

podobaja mi sie te co zapodał Dibo : http://www.moto.allegro.pl/item454020637_18_r8_5x112_vw_audi_seat_skoda_germany.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tobi one niccceeee...tylko opony jakie niskoprofilówki tam są? normalnie niezly zestaw wyhaczyles..mniam..szkoda ze teraz nie mam takiej sumki ..hehe:P a o co chodzi z tym ET felg bo kompletna lamka ze mnie w ej dziedzinie...ogolnie to zaczynam przygode z tuningiem.

Nims tez niezle..nawet bardzo tylko ze drogie te cacka no ale coz za szacunek i luxus sie placi ze tak powiem:) napewno warte ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tam sa opony bodajze profil 40 albo 45 nie wiem dokladnie :P

w kazdym razie fajny komplet i sprzedajacy tez spoko :) oczywiscie ma wiecej takich kompletow ale to juz trzeba zalookac... dobra koniec tej reklamy :> :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Październik 2008, 10:35_________________________________________________http://forum.klubvmax.pl/index.php?showtopic=180

a tutaj troche mozesz sobie poczytac o ET felgi o co lotto z tym :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opona 225/40R18 jest ok, choć mogłaby by nieco wyższa. ET 42 też jest ok, choć ciut mniejsze lepiej by wyglądało. No i nie jest podana szerokość felgi, co jest również bardzo istotne żeby dobrze wszystko zgrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ostatnie, które podałeś mają niewłaściwy rozstaw śrub. Do A4 potrzeba 5x112, a nie 5x114.[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 16:44_________________________________________________Inne też nie pasują, potrzebujesz 5x112, żadne inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami nie chcecie podac przykladow:P pokazcie co Wam sie podoba..prosilem o pomoc

Łejjj stary, masz problem.

Niedość, że ludzie powrzucali do tego tematu linki do stron, gdzie można obejrzeć różnego rodzaju felgi, a Ty zamiast być wdzięcznym za podpowiedzi mażesz się kolego niemiłosiernie i niedługo będziesz miał do nas pretensje, że my Ci nie chcemy pomóc. :sick3:

Na litość boską, czy Ty nie masz własnego zdania!!!!!!!!!!!!!!!! :disgust:

Lub jak to w filmie kiedyś było "You don't have kohones?"(czy ty nie masz jaj?)

Mówiąc krótko - przestań męczyć bułę tylko poszukaj sobie sam z tego co Ci ludzie zaproponowali w temacie lub znajdź samemu. :szukaj:

W końcu masz już jakiś pogląd na ten temat, a admina proszę o zamknięcie tematu. :thumbdown:

pozdrawiam i bez urazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...