Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi montowało różne głośniki w przednich drzwiach - Lewy niskotonowy inny i prawy niskotonowy inny.


przybyszt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Miałem doczynienia z jednym ze sprzedawców Allegro, który wmawiał mi usilnie, że Audi w A4 montowało dwa inne głośniki niskotonowe z przodu. Chodzi o głośniki 13 cm. Wg niego jeden z nich miałby mieć magnes ok. 8 cm. a drugi ok. 6cm.

Oryginalna wypowiedź sprzedawcy:

"...2 rózne głośniki z lewej i z prawej strony" - to znaczy, że inny głośnik od strony pasażera i innym od kierowcy... "

"...audi celowo montują w przednich drzwiach 2 rózne głośniki z lewej i z prawej strony, o róznej charakterystyce dźwiękowej (inna wielkość magnesów). jak nic nie było kombinowane to pewnie w Pańskim aucie też tak jest..."

Rozbierałem, swoje Audi A4 B5 i obydwa takie same. Byłem na szrocie i wręcz wyśmieli pytanie - mając za sobą wiele rozebralnych aut.

Koledzy prośba o komentarz i ewentualną sugestię od jakiego modelu są głośniki z magnesem ok. 6cm.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm sam miałem w jednych drzwiach blaupunkta a w drugich nokię więc musieli kombinować. Audi 98r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 99r tez miałem dwa inne - taka charakterystyczna różnica to wielkość magnesu i górne zawieszenie jakby odwrotnie założone w obu głośnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam 2 takie same, ale skoro wiecej osob tak ma to pytanie czym sie kierowali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...