Klimatronic, nie włącza się

mar-mis

Właśnie dzisiaj wsiadłem do mojego auta i po chwili jazdy próbowałem włączyć ac żeby wysuszyć szyby. I , niestety, klima nie włączyła się, Śnieżynka zapala się i praktycznie od razu gaśnie. Wszystko inne związane z układem ogrzewania i temperatury w aucie działa ok ale ac nie włącza się. Podejrzewam , że to może brak płynu w układzie bo ostatnio w garażu zauważyłem jakieś zwiększone kałuże wody ale zrzucałem to na pogodę (śnieg, deszcz, błoto pod autem). Poratujcie - co najpierw sprawdzić ? Jak sprawdzić poziom płynu ac? :rolleyes:

Rudolf, a powiedz mi jaką masz temp. zewnętrzną otoczenia

przecież temat przerabiany był wiele razy :bicz:

Około 3-4 stopni ale zawsze klima włączała mi się bez problemu.

Już wiem że macie rację! Dzsisiaj jest na zewnątrz 7 stopni i wszystko hula pięknie! Dzięki za podpowedzi i pozrawiam

Witam.

Tez myslalem ,że z moim climatronikiem jest cos nie tak bo jak piz*zi to nie mogłem jej wlaczyc.Byla zasze ustawiona na auto 19oC a przyszedl mróz i zonk sniezynka gasnie.Czyli drodzy kluboicze szystko jest ok?

Jeżeli tak jest, to lipa bo dużo jezdze i nawet zime clima jest potrzebna tym bardziej ze jezdzę dużo po Norwegii:-(

[ Dodano: 05-02-2007, 21:01 ]

Witam.

Jeżeli tak jest, to lipa bo dużo jezdze i nawet w zime clima jest potrzebna tym bardziej ze jezdzę dużo po Norwegii:-(