Lakier zmatowiał

Gwizdo

Witam

czy ktoś wie czym to jest spowodowane że po spolerowaniu i tak to wyjdzie z powrotem ?

307uczk.jpg

2ew1e7t.jpg

Może polerka była za głęboka i został uszkodzony bezbarwny? Ewentualnie spróbuj inne pasty. Może to wina kosmetyków?

Czy to morze być spowodowane nieprofesjonalnym polakierowaniem ponieważ przód był lakierowany .

Co do bezbarwnego nie został uszkodzony i był polerowany dwoma pastami i po obu wychodzi :(

A może to jest zatłuszczone i dlatego wychodzi bo hańby tłuste. Noe masz nic do stracenia Umyj ciepłą wodą z dobrym szamponem ( tylko bez wosku) następnie odtłuść ( może być spir) . Po takim zabiegu nałóż wosk i wypoleruj. Może się uda .

polerowałem takie zadziory. lakiernia spaprała sprawe. polecam długotrwałą zabawe pastami 3M - zacznij długą robote od papieru i pasta 3m -biały korek

Bardzo dziękuje za odpowiedzi jutro ostatnia szansa dla maski jak nie pomorze żaden sposób to lakieruje i święto :kwasny:

wygląda na odparzony bezbarwny . nie byla macha przykryta folja na zime ? .. zmatuj maskę delikatnie papierem 2000 i potem wypoleruj maszynka Farecla G3 na mokro

A więc udało się to spolerować i wygląda dość dobrze.

Wielkie dzięki za wszystkie porady

Efekt Kolego :) zobaczyć chcemy. Ja przed użyciem papieru na mokro czy to 3k czy 2k sprawdzam zawsze miernikiem czy jest jeszcze na czym pracować, czasami po wielu polerkach kontakt z papierem może skończyć się dotarciem do bazy. U Ciebie na 2gim zdjęciu widać już powstałe nierówności na klarlacku, które faktycznie przed polerowaniem warto wyrównać papierem 2-2,5k na mokro co powinno dać lepszy efekt, pod warunkiem że jest z czego zebrać :)

problem nie leży w lakierze bezbarwnym tylko w podłożu.

bez nałożenia podkładu i ponownemu lakierowaniu się obejdzie.

Była traktowana papierem 2000 potem farecla g3 ( nic innego nie udało się kupić) na mierniku 200 - 220 -+

2jb1dt1.jpg

2n80vmr.jpg

2d8ql1s.jpg

Jeszcze trzeba dopieścić ale to potem :)

No i odratowałeś :) Farcela G3 jest w miarę dobrą pastą, tylko strasznie brudzi (biały nalot). Grubość lakieru jest ok. Jeśli pod ręką to co robiłeś jest gładkie i nie widać na żywo różnicy w tonacji czy odbarwień to możesz teraz całą maskę wyrównać finisherem niskościernym z meguiars lub shiny garage - możesz dla lepszego efektu i ochrony lakieru wyglinkować element przed finisherem ;) a później nałożyć sealant.

W planach jest wyglinkowanie i polerka całego wozidła tylko na razie akumulator i hamulce się dopominają a w portfelu susza :(

Dzięki za porady