Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B7 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co za ET masz na tych felgach ? ET 33 czy 29 ? Ładnie się prezentują :kox:


jarfab0511, dnia 22 Marz 2015 - 08:47, napisał:
Niestety zdaje mi się że było coś kombinowane gdyż w b7 nie montowalem zderzaków że spryskiwaczami do zwykłych lamp
Nic nie było kombinowane po prostu widocznie tak robili wystarczy sprawdzić allegro i jest dużo tego zwykłe lampy + spryski

Wersje skandynawskie miały siuśki w standardzie :wink: auto może być ze Szwecji bo z NO nie opłaca się sprowadzać do PL :)

Opublikowano
  • Autor

Auto widziane dzisiaj w Przeworsku. Felgi bardzo ładnie się komponują z całością.Gwint dalej masz ten kw? Co do nakładek to kiedyś go z daleka mijałem jak był zaparkowany i przez chwilę miałem zagwozdkę z tylnymi hamulcami. Dopiero później znalazłem temat, że są to nakładki.

hehe nie jeden juz sie nabrał na te nakładki :) Kw poszedl na reklamacje ^_^ Felgi pojda do malowania na Grafit bedzie jeszcze lepej :)

Edytowane przez Grethic333

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Pomału zbliża się Lato pora na przygotowanie autka :) Co W planach w tym roku do lata

*Pełny S-Line Zewnętrzny :)

*Klapa Tył S-Line - Zrobione

*Dokładka zderzaka S-line - Zrobione

*Listwy Drzwi S-Line - Zrobione

*Zderzak Przód S-line z spryskiwaczami - Czeka na pomalowanie i założenie :)

*Bixenony Kupione czekają na zmianę przy wymianie zderzaka :)

*Gwint Ap - Kupiony (zostanie załozony przy zmianie oponek na lato)

*Felgi RS6 19Stki 9J Odrestaurować Oczekujące ... 

Wewnętrzne plany zamontowanie Sprzętu Car Audio

Głośniki Tył Audio system X165Em Evo Kupione Montaż 25.02.2017

Głośniki Przód Audio System Hx165 Sq Kupione Montaż 25.02.2017

Radio Kenwood DDX4016BT Kupione Montaż 25.02.2017

Tuba wmontowana W boczek  Audio System R10FLAT Kupione Montaż 25.02.2017

Wzmacniacz Audi System M80.4 Kupione Montaż 25.02.2017

Hollywood CCA44 21mm Kupione Montaż 25.02.2017

 

Jutro Podeśle trochę Fotek Z montażu:)

Opublikowano
  • Autor

już czeka na nowy zderzak s-line + Bixy :)

Car Audio zrobione drzwi wygłuszone itp nie robiłem zdjęć montażu z powodu  braku czasu :(  zdjęcia dodam i filmik jak sprzęcik gra

bez zderzaka.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Autko zostało sprzedane :) 

jakby ktos cos chciał zostało mi pare rzeczy do sprzedania

Listwy boczne drzwi S-Line

Dokładka zderzaka z 1.8T S-Line

Felgi 19rs 9j z oponkami 225/35

Głosniki wzmacniacz Sub do sedana z Audio System

Gwint Ap

Edytowane przez Grethic333

Opublikowano

Ten gwint to w jakim stanie? Po jakim przebiegu? Cena? Może być PW.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dokładke masz tylna s lina???do sedana??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.