Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czego jeszcze się spodziewać masakra


Kazek 1.9

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz wszystko tam juz jest zrobione prócz tych pompek niewiem jak je sprawdzić czy są w dobrej kondycji ... 160 KM to by mi starczyło już .. kurde w sumie nie drogi zabieg właśnie teraz mam dylemat czy robić wnętrze czy softa ajj zgryz :eusathink: jeszcze klime musze ogarnąć bo już mi silniczek jakiś walnął chyba N71 niebieski ale to szybki zabieg :D jak myślicie pany soft czy wnetrze ? hehe będę za godz trzeba wkońcu coś zjeść bo kac morderca :P:polew::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompki sprawdzisz vag-iem, w grupach: 013, 018, 023. Jak coś to później mozesz wrzucić logi na forum do oceny. Auto kopci Ci na czarno? Jakieś problemy z rozruchem? Rzucanie/telepanie budą na wolnych obrotach? Czasem takie oznaki dają zużyte pompki... Rób softa najpierw. Nie drogi zabieg, ale różnica jest znaczna względem serii ;) a później będziesz mógł sobie dłubać wnętrze :P

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy sobie np. nie zmienić znaczków OOOO na podświetlane niby pieski sie czepiają za to ale głównie za czerwone i niebieskie a za białe nic hmm no niewiem czy to warte zachodu taki mod niby ciekawa opcja ale kto jak lubi .. Kolego silnik to jest tak jak mówisz temat rzeka no ale cos z tym trzeba zrobic jak ma cykac jak trzeba .. Ja teraz ogólnie będę szukał jakieś fotele bo mam naleśniki ładne bo ładne ale to nie wygląda :D recaro bym założył albo S-line w pół skórze noo ale dorwać jakieś w fajnej kasie to ciężko ..

Z lakierem cos robiłeś bo jakis taki śliczny jest :P:kox:

Z lakierem nic nie robiłem. Żadnych polerek czy korekt. Poprostu bardzo o niego dbam odpowiednie szampony z woskami i jest jak należy. Wtrące jeszcze w sprawie tzw. chipa silnika. Tak jak tu pisza rozwiązanie rozsądne (sam mam auto po programie w Comp Sport) ale jak się już sam przekonałeśpamiętaj z tanim chipem jest jak z tanim autem. Dobre ale nachwilę. Chipa za 600-700 zł to robią jakieś pseudo firemki co doświadczenie zbierają - potem problemy z turbem bo się zapkieka albo wtyski za bardzo leja itp. daj spokój :facepalm: Dobry chip w dobrej firmie to 1200-1500 zł i tak się nastaw a nie będziesz się wnerwiał. Trochę aut z programem przerabiałem i wiem co mówie. Ale jak to mówią zrobisz jak zechcesz... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśniepamiętam że mój kopcił na czarno co do rozruchu to raz cos nie chciał zaskoczyć ale to zima była więc sie nie dziwie .... sprawdzę w sobote na vagu akuratnie bede miał dostep bo klimatronika robie ... hmm z tym chipowaniem to teraz kurde sam juz niewiem wsumie wiadomo lepiej dać więcej i miec spokój napewno bym nie dawał do typowego magika .. zastanowie się panowie narazie musze odsapnąć od wydatków .... narzeczona by mi uszy suszyła wiecie jak to jest na sukieneczke nie dasz a na auto masz hehe :D


Zobaczymy jak będzie sie zachowywała audica po remonciku może poprawi się dymek a jak nie to wiadome pompeczki do roboty .. mi strasznie chlał olej turbo też podbierało to może przez to niewiem zobaczymy w piateczek odbieram furmanke chyba że szybciej sie da zależy jak mechanik sie uwinie


Właśnie widzę że kolorek syty też pasuje coś z moim zrobić chyba podlece dać na odnowienie lakieru widziałem jak chłopaki robią na forum i pasuje zainwestować i później dbać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamelus_

Akurat tutaj nie miałem na myśli "pseudo firemek które doświadczenia zbierają"... :facepalm: Oczywiście są takie... Tutaj na forum mamy przecież kilku świetnych tunerów, którzy mocno ogarniają temat. Zrobią to nie gorzej, ba! Śmiem twierdzić, że nawet i lepiej niż te "renomowane" firmy - nie ujmując nikomu... Do tego nie zedrą z nikogo kasy. Bo z całym szacunkiem, ale 1500 zl za softa do seryjnego 1.9 tdi to przesadyzm... :facepalm:

Kazek 1.9

Jesteś z Rzeszowa, więc uderz w sprawie softa do forumowicza Gregor10 z Jasła, masz najbliżej, a zrobi Ci profi softa za dobrą cenę.

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśle nad tym narazie muszę się zdecydować wkońcu czy siodlo kupić lepsze czy tego softa czy może lepiej pompki robić ale na to trzeba minimum 2500 kafelka i raczej zaczekam z siodłem i softem a zaaplikuje mojej niuni pompeczki niech ma a co mi tam już tyle włożyłem w nia to jeszcze troche dorzuce i równe 10 kafelków doleci hehe :D

Tak sobie mysle że nawet jakieś autko bym mógł za to kupić mojej laluni a tak poszło do audicy coż peszek hehe :D:grin::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pompek to najpierw zrób ich diagnostykę vag-iem, może nie ma potrzeby ich w ogóle ruszać... Tym bardziej, że to nie mały koszt ;)

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie pierw logi PD, a potem ewentualne gdybanie co dalej. Często płukanka wtrysków samym preparatem Liqui Moly Diesel Spulung 2666 potrafi przywrócić im ich świetność o czym na własnej skórze się przekonałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówicie pany najpierw pompki kukne na vagu póxniej ewentualnie ten specyfik co kolega wspomniał zobaczymy jak to wszystko będzie śmigać .. narazie trzeba poskładać aluto w całość sprawdzić czy wszystko gra i później do dzieła dalej .. Zastanawiam się jaką prędkościa max jeździć żeby to się godnie ułozyło :eusathink: jakieś sugestie panowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...