Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Silniczki Ci sie pewnie zapiekly. WD40 to tylko na chwile cos da. Trzeba rozlozych mechanizm i wyczyscic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta zwieracze 3maja:) :polew: noto spotujemy kiedy? o 21 galera pusta :) jezdziłem jak chciałem po garazu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sie robi :)[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 12:26_________________________________________________Ale mysle, ze najlepiej by bylo jakby kazdy rzucil pomyslem i z tego zrobie ankiete :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wziąść usiąść gdzieś w jakieś kanjpie tylko w jakiej?? :mysli: ale ogólnie pomysł :good:

mam problem zniknął mi płyn do wspomagiania tylko co sie znim stało?? :blink:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 12:55_________________________________________________Jerzyk wigilia tuż tuż a ankiety niema :gwizdanie: tylko co sie kur*a stało z tym płynem :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztował ten plyn bo jak kupiłem najtańszy i miałem z nim problemy :( Na trasie dyszle wogule nie pryskały na szybę bo plyn zamarzł :oops: Zakopianka -19 to chyba mu sie nie ma co dziwić :slina: Czym tańszy tym wiadome mniej spirytusu i zamarza :wallbash: Ja proponuje w takiej sytuacji denaturat 3zł za 0.5l i to powiano pomóc na naprawdę dożę mrozy.

Co do spota to możne "Pizzeria - Restauracja "Wenecja - Park". ul. Słowackiego 3" lub "Restauracja Osteria Krakowska 240" :a4fan:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 11:32_________________________________________________Albo robimy spota w Galerii kolejna propozycja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co robim :) bo pasuje juz sie zdecydowac. Mi ten pomysl sie podoba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslcie chlopaki, ja ostatnio rzadko siedze na kompie bo nie mam czasu, ale jak wymyslicie to dajcie znac na gg albo kom, napewno wpadne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...