Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

Lalo bo byl spot.. Gdyby nie bylo, to bylo by pieknie.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wit.s własnie oto chodzi kumpel zrobił kilka wersji i jak je dostane to ci wysle wybierzesz i obmyslisz tresc

Nie mnie.

W wątku i wszyscy wspólnie wybierają.

Napisać oczywiście mogę - wspólnie akceptujemy czy będzie OK.

Tak, ze dawaj na Forum, jak już bedziesz miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema laseczki :) wlasnie pare godz temu wrocilem z slonecznej italii :D ale grzalooo 37 stop w cienu przez cale 2 tyg :D a d*pa od jazdy to mnie do teraz boli :D Zrobilem przez 2 tyg prawie 4 tys km i bez niespodzianek tak ze moja lalunia mnie nie zawiodla :) a pod wzgledem spalania to wyszlo mi lekko ponad 6 z naprawde full wypakowanym bagaznikiem (ah te baby) i 3ma osobami na pokladzie, no i cisnalem dosc dobrze :) tylko dalej mi ta j**ana kontrolka od oleju od czasu do czasu sie zaswieci :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leleus trzeba sprawdzic polaczeni od czujnikow jak chcesz namiar na dobrego mechanika daj znac a jak podlokietniczek :)

[br]Dopisany: 08 Sierpień 2008, 20:36 _________________________________________________wiciu pozbyles sie swojego juz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie podlokietnik siedzi jak ori :D jeszcze jak go taki fachowiec montowal jak ja :D :cool1:heheh :P no musze cos zrobic z tym czujnikiem bo mnie szlak jasny trafia .... :kox: pojade pierw do goscia w dt co sie bawi w takie pierdoly..... ale czy sobie poradzi to nie wiem :( Czaki ale zapodaj te namiary przydadza sie :)[br]Dopisany: 08 Sierpień 2008, 23:43 _________________________________________________ykk siedzi w chlewie, loi browara jedna za drugim juz ledwie na nogach sie trzyma ale na forum dalej online :D jak ty to robisz:D???? internet w komurce czy co heheheehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no bo od wczoraj od 20 do dzisiejszego poludnia wtrasie i troche zmeczony jestem bo nic nie spalem :D i tak glupi jestem ze za miast isc spac to ja jeszcze bo barach sie szfedam :P ledwie zyje ide juz lulu :) a tak na marginesie to ty za mnie wypiles:D i jest GIT :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0 slyszalem ze nam jokera lobuzy zdemolowaly siekierami :thumbdown: dranie jedne :decayed::D to tak brzydko i nie ladnie co oni zrobili ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis juz jest w calosci.. :naughty:

Ale niestety tam pustki.. :thumbdown: Chyba ludzie sie boja.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saints71 witamy :hi:

Nastepny spot 1 sobota wrzesnia.. :decayed:

No chyba ze wczesniej cos nadprogramowego sie wyklaruje.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...