Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zbierzemy sie pod MC a pozniej bedziemy myslec co z soba zrobic, bo jednak tam najlepszy jest punkt na zebranie sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiosna sie zbliża :gwizdanie: Kiedy ten wspólny spocik planujecie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słaewek tak jak mowie zorganizuje cos duzego, plac prawdopodobnie jest spory kwestia pogody i zroboimy piknik :)

zarcie tez bedzie - odpaltne oczywsicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich niedawno mialem problem z moja a4 i dzieki temu pozanlem na forum Czakiego pomogł znalesc mechanika i zaprosił na spota wiec moge powiedziec ze dołaczy do was nowa osoba na najbliszym spocie mam nadzieje ze jakos przezyje pozdrawiam i do zobaczenia w sobote na spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zapraszamy na spocika, fotele ładne ale wydaje mi sie ze to sedan !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAPISALEM CI NA PRIV

Teraz bardziej elektryk sie przyda. znasz jakiegos do tempomatu i rozrusznika a konkretnie bendix pada.

wyciek ze wspomagania zkliwiduje w ramach gwarancji po ostatniej wymianieplynu zle zacisniete opaski chyba.

[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 17:05_________________________________________________a ty czaki jaki kolor auta?

masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemna zieleń, pewnie zesmy sie mijali juz pare razy, np moze niedawno pod nomi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zwrócilem uwage na rury wydechoew i znaczek klubu myslalem ze tez masz silnik2.8

nawet zonie skomentowalem . a Ty nie masz oznaczenia silnika z tylu zgadza sie???[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 21:01_________________________________________________a i bylo to przy wyjezdzie z parkingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki z link.

zgadza sie to byl on hehe

coż fajny ma wypas auta z jego roku nie mialy tej kierownicy,ciekawe czy kierownica z esy pasowalaby na moj klin joz dawno mialem zamiar kupic i przelozyc .musze z nim pogadac na temat danych technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auta z mojego owszem mialy ta kierownice:) tylko ze to byla opcja jak wiele innych:)ty juz masz zapewne duzy wieloklin ja mam mały ale bedzie na spocie gadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...