Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dużo przy was chłopaki można sie dowiedzieć :mysli: o swojej niuni :tongue4:

do zobaczenia

no jak byscie jeszcze czegos nie wiedzieli to możecie mnie pytac :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 10:37_________________________________________________

Kurde musialem dzis Lelka wynosic z baru.. tak sie chlopak zrobil.. :decayed:

jerzu wynosilismy sie na wzajem, nie pamietasz? i jeszcze te dwie laski poszly z nami, a ja nie wiem jak to tam sie skonczylo dalej :> pamietasz cos ?? wiem ze chetne byly :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslisz, ze memlaly..? :decayed:

nie wiem jak Tobie, ale mi wymemlaly :D az mnie boli dzis :D chyba nie raz to zrobily , widac lubia ten smak :D[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 10:45_________________________________________________jerzu nie wiem czy wiesz ale za 8 min masz byc u mnie <lol>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstały pany[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 18:44_________________________________________________destiny kupiłeś juz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstały pany[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 18:44_________________________________________________destiny kupiłeś juz ?

Czaki na razie się wstrzymuje z zakupem bo teraz potrzebuje na bieżąco kasy bo DG zakładam a jeszcze teraz coś mojej nuni odpi***la i ona tez będzie potrzebować opieki. ;(

Dziś straciła moc przy wyprzedzaniu na budziku było 120 i jakieś 2300 tys/obr 6 bieg a ona nagle traci moc tak jak by turbo przestało działać ale nic nie strzeliło żadnego dźwięku a ja gaz do podłogi a ona jak by się jej nie chciało dalej jechałem bardzo naprawdę bardzo powoli ociężale się toczyła jakby mi ktoś zapiło na hak z 4 tony. :disgust: I wtedy oblał mnie zimny pot :blink: ale nie zaczynałem się :confused4: bo się trochę spieszyłem jechałem dalej ale nie przekraczałem 2 tyś/obr. Na każdym biegu zbierał się jak ty to był zwykły dizel bez turbo dodatków czyli ja gaz do dechy a on nie chce. :( Przejechałem jakieś 15 km i miałem wyjechać po stromą górę no to jedynka i dwójka momentami ale za chwile pouczyłem ze cosik mi śmierdzi od nunii jak by okładziny taki podobny zapach. ;( I się zatrzymałem otwieram mach nic, patrzę pod spód nic, patrzę na rurę wydechową i widzę leki dymek bardzo słaby siwo-niebieski i wydawało mi się że spaliny były jakby cieplejsze niż zwykle i inny był ich zapach ale nie określę dokładnie bo nie zaciągałem się zbytnio intesywnie :sick3: hihi. Po chwili zastanowienia zgasiłem go i po 30 sekundach zapaliłem go spowrotem i ruszyłem. I co się okazało!! niunia żyje!! :decayed: :decayed: i ma się dobrze wszystko wróciło nunia znów ciągnie starego jak króla :kox: Dodam że nic na desce nie sygnalizowało awarii a temperatura była stała w normie.

No i teraz nie wiem co to mogło być :mysli: :mysli: Macie jakieś pomysły :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak laski widza lelusa to sie smieja - ciekawe czemu

nie smieja sie tylko ciesza, że znów bedą miec mokro w majtusiach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...