Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki czaki za logo :notworthy:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

grippen dopisz mnie do listy na niedziele

Opublikowano

masz załatwione[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 21:40_________________________________________________1.Grippen

2.Sokolnh

3.Jarko

4.Piko-miko

5.Cuber

6.Wąski

7.lelus_DT

8.ykk

9.siwy1117

10.TTom3k

11.mARCIN607

12.L3VY

13.norbi3000

14.

15.

Opublikowano

grippen a takie pytanie.. ilu ludzi z regionu tam bedzie..? :mysli:

Opublikowano

z mojego :mysli::decayed: ci co są na liście to będą więc się dobrze zapowiada jest nagłowek że spoty KW i okolice więć przecież Tarnów Kraków jest w okolicy :decayed:

Opublikowano

teee.. to jak każdy z osobna czy jakaś większa kolonia wyruszymy ??? no i która droga ???

prom w Borusowej czynny ??? chyba ze jest gdzies jakiś za free ???

Opublikowano

na spocie Jerzyk bedzie miał LOGA NIKLOWANE KOLOROWE CUDEŃKA jesli by ktos chciał to niech sie odezwie do niego

Opublikowano

czaki dzięki za logo

Opublikowano

nowiem, spokojnie juz dziekowałes :) pare postów temu :)

Opublikowano

Levy mysle ze moznaby jechac do szczurowej a potem na koszyce i do celu, w sumie jest 50 km, tam mamy byc na 16 wiec moze o 15 na bp co wy na to ??? Tomek dolaczylby do nas i razem pojedziemy !!! Grippen podaj dokladny adres imprezy ???

Opublikowano

macie całą drogę prostą kierujecie się na szczurową później koszyce i z koszyc na Kazimierze cały czas za główną drogą jak dojedziecie w Kazimierzy do ronda (Krzyżówka) to kierujecie się na Kraków i zaraz za rondem masz po lewej stronie zjazd na nowy rynek a po prawej Dworzec PKS traficie bez problemu

Opublikowano

Mamy erenese :naughty:

Opublikowano

kto ma to ma :tongue4:

Opublikowano

no spoko.... sie tam mozna spiknąć... i wyruszyc... :)

w razie czego dzwońcie za mną jakbym zaspał.. :P

Opublikowano

Do ktorej pany macie zamiar dzis siedziec w tej Kazimierzy ? Bo kurde ja najpozniej po 20 musze byc w Tarnowie .

Opublikowano

Pany na borusowa jedziemy :) Norbi weź to piwko damy chlopowi na promie bo to moj ziomek :D i mamy za free i za***ista droge, a nie przez te dziury na szczurowa i tez prosta droga jest 79 albo przez wioski, startujemy Pany z BP wszyscy DT + tarnów i jedziemy dalej razem, jesli chodzi o godz. to niech gospodarz sie wypowie o ktorej tam mamy byc to odpowiednio wczesniej sie ustawimy

Opublikowano

planowany termin tak jak ustalono na 16 na nowym rynku póżniej będzie gril plan A za sajgonem jest taki placyk aby się nikt nie do czepił że robimy grila, ewentualnie lan B na moich rodziców posesjim :decayed:

Opublikowano

Ok , Panowie to godz 15 w DT ??? pasuje ?

Opublikowano

pasuje na 15, wezme to piwo dla tego chlopa :> Tomek badz o 15 na bp w DT, jak wszyscy beda to startujemy, Lelus bedzie nasz nawigator :kox:

Opublikowano

Okkkkkkkk. Niech ktos tam Vaga wezmie przy okazji bo k**wa jak mi klima nie bedzie dzialac to znowu sie bede grzal a dzis ciepluitkoo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.