Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Call of Duty GHOSTS = TANDETA GRAFICZNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! heh i wymagaja do takiej grafiki karty z DX11 :polew: Totalna komercja + wyjeb. na jakosc tekstur :facepalm:

7 letnie gry tak wygladaja :whistling::whistling::whistling: a nawet lepiej :grin:

Wczoraj mialem " przyjemnosc " sie o tym przekonac :wink:

ps. ustawienia MAX oraz dodatkowe na karcie graf.

http://s22.postimg.org/d2tc6ijv1/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_06_06_83.jpg http://s23.postimg.org/hwoks0pwn/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_07_34_53.jpg http://s17.postimg.org/smcdk30iz/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_08_04_17.jpg http://s8.postimg.org/6xs9zkuhd/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_11_49_35.jpg http://s24.postimg.org/fcteh2lsx/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_15_25_38.jpg http://s23.postimg.org/sl63w3413/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_16_21_58.jpg http://s22.postimg.org/csvxhehvx/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_17_29_59.jpg http://s9.postimg.org/c0iu90cx7/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_21_49_33.jpghttp://s11.postimg.org/5xr4n4orj/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_22_35_65.jpg http://s18.postimg.org/fmh61i9ad/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_23_43_42.jpg http://s18.postimg.org/yhcwrx9c5/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_24_52_19.jpg

moim zdaniem :wink: grajac przez PC szkoda czasu na takie BAZGROLY !!!!!!!!!!!!!!!!!! Battlefield 4 jest o niebo lepszy :whistling:

Remik... chyba coś przekombinowałeś :decayed:

http://s.pro-gmedia.com/videogamer/media/images/pub/large/cod_ghosts_odin_spacewalk.jpg

http://i.imgur.com/3h18P7k.jpg

http://www.charlieintel.com/wp-content/gallery/gamescom-2/cod_ghosts_chili_and_donuts.jpg

http://www.charlieintel.com/wp-content/gallery/gamescom-2/cod_ghosts_chasm_ambush.jpg

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Battlefield 4 oczywiście na Pc

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Rage, Crysis 2 i 3, Battlefield 3, GTA 4, Prototype 2, wszystkie NFS, itd itp.

Ulubiona Age Of Empire i Star Craft 2.

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

Opublikowano

Grał już ktoś w BF'a 4? chodzi mi o porównanie do BF'a 3, podobnie wiele się nie różni...

Opublikowano
Grał już ktoś w BF'a 4? chodzi mi o porównanie do BF'a 3, podobnie wiele się nie różni...

Stary , a czym to sie teraz moze róznic ?? :decayed:

Opublikowano
Grał już ktoś w BF'a 4? chodzi mi o porównanie do BF'a 3, podobnie wiele się nie różni...

Stary , a czym to sie teraz moze róznic ?? :decayed:

Szczegółami i mapami, co wygrałem?:grin:

Opublikowano
Call of Duty GHOSTS = TANDETA GRAFICZNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! heh i wymagaja do takiej grafiki karty z DX11 :polew: Totalna komercja + wyjeb. na jakosc tekstur :facepalm:

7 letnie gry tak wygladaja :whistling::whistling::whistling: a nawet lepiej :grin:

Wczoraj mialem " przyjemnosc " sie o tym przekonac :wink:

ps. ustawienia MAX oraz dodatkowe na karcie graf.

http://s22.postimg.org/d2tc6ijv1/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_06_06_83.jpg http://s23.postimg.org/hwoks0pwn/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_07_34_53.jpg http://s17.postimg.org/smcdk30iz/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_08_04_17.jpg http://s8.postimg.org/6xs9zkuhd/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_11_49_35.jpg http://s24.postimg.org/fcteh2lsx/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_15_25_38.jpg http://s23.postimg.org/sl63w3413/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_16_21_58.jpg http://s22.postimg.org/csvxhehvx/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_17_29_59.jpg http://s9.postimg.org/c0iu90cx7/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_21_49_33.jpghttp://s11.postimg.org/5xr4n4orj/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_22_35_65.jpg http://s18.postimg.org/fmh61i9ad/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_23_43_42.jpg http://s18.postimg.org/yhcwrx9c5/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_24_52_19.jpg

moim zdaniem :wink: grajac przez PC szkoda czasu na takie BAZGROLY !!!!!!!!!!!!!!!!!! Battlefield 4 jest o niebo lepszy :whistling:

Remik... chyba coś przekombinowałeś :decayed:

http://s.pro-gmedia.com/videogamer/media/images/pub/large/cod_ghosts_odin_spacewalk.jpg

http://i.imgur.com/3h18P7k.jpg

http://www.charlieintel.com/wp-content/gallery/gamescom-2/cod_ghosts_chili_and_donuts.jpg

http://www.charlieintel.com/wp-content/gallery/gamescom-2/cod_ghosts_chasm_ambush.jpg

Reniu - pytałem znajomka, który testował dla jednego ze sklepów elektronicznych obie gry - ponoć COD na PC to straszna lipa właśnie i BF4 gniecie ją na maxa - różnica w szczegółach graficznych ponoć kolosalna. Co innego na konsole - podobno jak twierdził, jest odwrotnie.

Opublikowano

KOval81 ja tylko odniosłem się do screenów zaprezentowanych przez Remika. Wydaje mi się, że zbyt pogrzebał w ustawieniach i dlatego wyszła mu większa kupa niż powinna.

Odnośnie konfrontacji CoD vs BF się nie wypowiadam, nie jestem zainteresowany ani jednym ani drugim.

Opublikowano

nic Pawel nie przekombinowalem :wink: wystepuja lepsze textury ale czesciowo... zobacz ten wyswietlacz, bron itp :facepalm:

iw6sp64_ship_2013_11_10_02_22_33_31.jpg

duzo im brakuje do WOW :kox:

Gra graficznie nie jest dopracowana :whistling:

z ostatnich w temacie tratatata :decayed: Crysis 3 i Bat 4 wyglada o niebo lepiej :wink:http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/battlefield-4-a-291112/index2.html

...starsze czesci rowniez :grin:

ps. zostawie symulacje AC i pykne pare misji aby potwierdzic to w 100% :wink: moze w dalszych misjach sie cos zmieni...:kwasny:

lub jakis kolejny patch to zalata :kwasny: cholera wie... bo graficznie jaj gra kompletnie nie urywa :wink:

Opublikowano

Nowy COD to badziewie jakich mało a do tego okłamali wszystkich z wynikiem sprzedaży,ostatecznie gra sprzedaje sie dużo gorzej niz poprzednik.COD sie wypala,wypalił sie...Czas powrócic do World War II bo inaczej czuje klape.

Opublikowano

Kurna - właśnie oglądam filmiki FHD z Ghosts'ów na X360 i powiem szczerze, że rzeczywiście jakaś kupa :kwasny:

Opublikowano

przeciez sobie jaj nie robie wyszedl im totalny supermarket :grin: ale nic odpalam :decayed: do 00:00 beda nowe foty :wink:

*******************************************************************************************************************************

wiec tak jak pisalem pewne tekstury sa dopracowane... pewne NIE :facepalm: cos jak 60% :thumbdown: i 40 % :thumbup1: nie przesadzajac :whistling:

Pies i wilk wyglada :kox: lecz to nie animal planet :grin::wink:

iw6sp64_ship_2013_11_12_22_14_00_59.jpg iw6sp64_ship_2013_11_12_22_14_00_43.jpg iw6sp64_ship_2013_11_12_22_08_47_01.jpg iw6sp64_ship_2013_11_12_21_56_13_43.jpg

iw6sp64_ship_2013_11_12_21_46_50_26.jpg iw6sp64_ship_2013_11_12_21_46_30_90.jpgiw6sp64_ship_2013_11_12_21_46_48_16.jpg

wlasna bron tez ok :wink:ale " otoczenie " drewno, pojazdy , ziemia, beton, sciany, roslinnosc itd. jest bardzo slaba jak na Cod 2013 heh no prawie 2014 :decayed:

iw6sp64_ship_2013_11_12_21_57_00_04.jpg iw6sp64_ship_2013_11_12_21_56_54_53.jpg iw6sp64_ship_2013_11_12_21_56_53_29.jpg iw6sp64_ship_2013_11_12_21_55_49_76.jpg iw6sp64_ship_2013_11_12_21_54_06_02.jpg iw6sp64_ship_2013_11_12_21_47_58_33.jpg

iw6sp64_ship_2013_11_12_21_47_53_69.jpg iw6sp64_ship_2013_11_12_21_47_52_60.jpg iw6sp64_ship_2013_11_12_21_45_03_96.jpg iw6sp64_ship_2013_11_12_21_44_46_18.jpg iw6sp64_ship_2013_11_12_21_35_42_62.jpg iw6sp64_ship_2013_11_12_21_35_34_17.jpg

iw6sp64_ship_2013_11_12_21_34_16_83.jpg iw6sp64_ship_2013_11_12_21_33_06_45.jpg iw6sp64_ship_2013_11_12_21_30_45_93.jpg iw6sp64_ship_2013_11_12_21_29_02_91.jpg iw6sp64_ship_2013_11_12_21_26_33_93.jpg iw6sp64_ship_2013_11_12_22_16_10_09.jpg iw6sp64_ship_2013_11_12_22_15_03_05.jpg iw6sp64_ship_2013_11_12_22_15_01_15.jpg

widac bardzo wyraznie na tej samej focie roznice w szczgolach... bron a reszta otoczenia :wink:

ps. rozumiem, ze nie kazdemu to bedzie przeszkadzalo podczas gry "grafika" itp. :wink:ale mnie osobiscie TAK ... nie po to wydaje sie $ na PC aby w 2013/2014 ogladac cos takiego... heh i wymagaja dx11 :decayed:

Ustawilem wyszystko MAX i dodatkowo na karcie :wink: foto robione frapsem.

Graficy poszli na skroty... dodali troche " blyszczyka " i tyle w temacie :hi:Bat 4 wyglada o niebo lepiej :whistling:

Wiec pewnie bedzie jakis patch z poprawkami...

Opublikowano

no i nie ma fot :decayed: a jesli chodzi o call of duty, to ostatnia dobra czesc to modern warfare 2. 3 i obydwa black opsy to szmira totalna. za to bf, to oprócz 1943 to zaden mi nie podpasował. a beta 4 dostepna za darmo na xkloca raczej zniechecała do zakupu pelnej wersji...

Opublikowano
nic Pawel nie przekombinowalem :wink: wystepuja lepsze textury ale czesciowo... zobacz ten wyswietlacz, bron itp :facepalm:

http://s24.postimg.org/5s7nrifrl/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_22_33_31.jpg

duzo im brakuje do WOW :kox:

Gra graficznie nie jest dopracowana :whistling:

z ostatnich w temacie tratatata :decayed: Crysis 3 i Bat 4 wyglada o niebo lepiej :wink:http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/battlefield-4-a-291112/index2.html

...starsze czesci rowniez :grin:

ps. zostawie symulacje AC i pykne pare misji aby potwierdzic to w 100% :wink: moze w dalszych misjach sie cos zmieni...:kwasny:

lub jakis kolejny patch to zalata :kwasny: cholera wie... bo graficznie jaj gra kompletnie nie urywa :wink:

Remik, zerknij jeszcze raz np na teksturę broni na swoim screenie:

http://s24.postimg.org/iwd8477tg/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_22_33_31.jpg

a np tu:

http://i.imgur.com/3h18P7k.jpg

albo na kombinezon u Ciebie:

http://s18.postimg.org/3zx20dlzc/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_24_52_19.jpg

a np. tu:

http://s.pro-gmedia.com/videogamer/media/images/pub/large/cod_ghosts_odin_spacewalk.jpg

ewidentnie u Ciebie wystąpiło jakieś specyficzne ustawienie, które drastycznie zaniżyło jakość tektur. Widać to i kropka.

O tym co sama gra prezentuje się nie wypowiadam, bo to nie moja bajka, oceniałem tylko screeny.

Opublikowano

Faktycznie tak jak reniu piszę, coś remik za bardzo poprzestawiał w grafie :decayed:

Opublikowano

Football Manager 2013 i Grid 2 na lapku

na Xbox Need for Speed oraz gry kinecta :D

Opublikowano

Po uju sie narobili przy tej grze,po uju.

Baj de łej,jest juz Injustice: Gods Among Us - Ultimate Edition na PC

Opublikowano

Injustice dobra giera. Pamiętam jak mnie demo zniechęciło, ale pełna wersja to już coś zupełnie innego. Gram na Xklocku i brakuje mi tylko Martian Manhuntera do pobrania :decayed: Fajne są te motywy z Man of Steel i skórka do wyglądu Zoda :decayed:

20131004_095924.jpg

Opublikowano
nic Pawel nie przekombinowalem :wink: wystepuja lepsze textury ale czesciowo... zobacz ten wyswietlacz, bron itp :facepalm:

http://s24.postimg.org/5s7nrifrl/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_22_33_31.jpg

duzo im brakuje do WOW :kox:

Gra graficznie nie jest dopracowana :whistling:

z ostatnich w temacie tratatata :decayed: Crysis 3 i Bat 4 wyglada o niebo lepiej :wink:http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/battlefield-4-a-291112/index2.html

...starsze czesci rowniez :grin:

ps. zostawie symulacje AC i pykne pare misji aby potwierdzic to w 100% :wink: moze w dalszych misjach sie cos zmieni...:kwasny:

lub jakis kolejny patch to zalata :kwasny: cholera wie... bo graficznie jaj gra kompletnie nie urywa :wink:

Remik, zerknij jeszcze raz np na teksturę broni na swoim screenie:

http://s24.postimg.org/iwd8477tg/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_22_33_31.jpg

a np tu:

http://i.imgur.com/3h18P7k.jpg

albo na kombinezon u Ciebie:

http://s18.postimg.org/3zx20dlzc/iw6sp64_ship_2013_11_10_02_24_52_19.jpg

a np. tu:

http://s.pro-gmedia.com/videogamer/media/images/pub/large/cod_ghosts_odin_spacewalk.jpg

ewidentnie u Ciebie wystąpiło jakieś specyficzne ustawienie, które drastycznie zaniżyło jakość tektur. Widać to i kropka.

O tym co sama gra prezentuje się nie wypowiadam, bo to nie moja bajka, oceniałem tylko screeny.

wersja testowa :wink: + mini patch... moze pelna ma juz cale tekstury na tym samym poziomie :wink: i pelniejszy patch :decayed:

Masz racje Pawel widac roznice... :thumbup1: pobawie sie jeszcze grafika :decayed: bo jestem ciekaw co jest nie tak.

...wgram rowniez nowe stery ( 201MB :decayed:) do karty byc moze to jest przyczyna :wink: - NVIDIA DRIVERS GeForce 331.65 Driver WHQL

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

SKAFANDER...

iw6sp64_ship_2013_11_13_19_02_16_12.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_02_12_29.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_02_09_64.jpg

raczej przy nowych sterach oprocz wiekszej ilosci klatek na sek. nic sie dalej nie zmienilo :whistling:

"otoczenie" roslinnosc, ziemia, beton, sciany..." sa dalej slabe w wiekszosci miejsc.

Aby byla jasnosc pewne tekstury sa swietne w tej grze

Pare ujec tekstur dobrej jakosci :wink: tylko te otoczenie :kwasny:

iw6sp64_ship_2013_11_13_19_48_59_00.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_47_35_24.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_46_58_11.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_45_34_97.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_45_10_61.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_45_04_42.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_29_01_01.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_27_53_63.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_28_54_35.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_27_43_81.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_25_39_52.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_25_24_50.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_24_35_24.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_24_08_73.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_23_58_63.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_22_52_80.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_22_49_16.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_21_40_64.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_21_07_56.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_20_39_74.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_20_51_24.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_20_22_49.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_18_05_42.jpg iw6sp64_ship_2013_11_13_19_18_13_51.jpg

Moze sklepowa po instalacji wgrywa total patch ? juz nie wiem sam... niech ktos inny sprawdzi jak ma ochote :wink:

ps. BAT 4 i jest :shock3:po calosci :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.