Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:P no ja mam pre-ordera wiec poczekam. Ale u mnie w miescie nie rozumieja idei tego, majac preorder chce gre w dniu premiery a nie tydzien po. Tak jak np z infamous mialem na ps4.

A w co teraz pogrywacie?

Ja katuje Dark Souls 2, Final Fantasy X hd na vicie, no i league of legends :)

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja GTA V brałem z Empik.com, i w dniu premiery była u mnie:wink:

Opublikowano

No ja najblizszy Empik mam 40km od siebie. W media expercie tak mnie zalatwili.

Opublikowano
No ja najblizszy Empik mam 40km od siebie. W media expercie tak mnie zalatwili.

ale ja przez internet brałem:wink: i kurier przyniósł pakę w dniu premiery:wink:

Opublikowano

Nowego Wolfa ktoś ogrywa na PS3? Pamiętam jeszcze z czasów szczenięcych jak się zagrywałem na pierwszym swoim pc i chętnie bym wrócił do siekania nazi. :whistling:

Opublikowano

Watch Dogs jest kozacka :kox: Już dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła

Opublikowano

eee to gramy w inne gry Watch Dogs jest mega nudna ...sterowanie autem porażka ...Anulowałem Pre-Order Vigilante ....ehh zaoszczędziłem 200 stówki :)

Opublikowano

Mam pytanko do znawców gdzie kupię torxa do rozkrecenia pada od xklocka ? długi i do tego z dziurką :kwasny:

Opublikowano
Mam pytanko do znawców gdzie kupię torxa do rozkrecenia pada od xklocka ? długi i do tego z dziurką :kwasny:

Na allegro :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Opublikowano

Ale ten nowy Wolfenstein wciaga!! za***ista gra, a na dodatek ten dubbing, gra warta kazdej zlotowki. A mialem isc wczesnie spac...

Opublikowano

...rowniez troche pozno poszedlem spac :decayed: gra ma klimat :kox: i wciga zdecydowanie :wink:

choc graficznie nie ma jakiegos total WOW a wymagania przy karcie Nvidia sa wieksze niz BAT4 :decayed:

798_wolfneworder_x64_2014_05_31_03.jpg

227_wolfneworder_x64_2014_05_31_03.jpg

353_wolfneworder_x64_2014_05_31_03.jpg

864_wolfneworder_x64_2014_05_31_01.jpg

Wolfenstein albo jest dluuuuga albo ma tone wgranych filmikow bo wazy 44GB :shock3:

...najlepiej jak ktos jest w stanie przetestowac przed zakupem. Jak wiadomo :decayed: jeden bedzie zachwycony :kox: a drugi powie, ze sa zdecydowanie lepsze gry :wink:

Opublikowano

wg mnie nowy Wolf urywa d*pę. Miałem dwa dni wycięte z życiorysu :)

Opublikowano

... ja rowniez znajde dla niej czas :decayed:

choc teraz musze wykonczyc obiecane :wink: Ferrari 599XX dla Assetto Corsa

dzis bedzie gotowe do pobrania :wink:

699_acs_2014_05_28_21_18_16_14.jpg

924_acs_2014_05_28_21_06_07_76.jpg

529_acs_2014_05_08_17_47_14_98.jpg

993_acs_2014_05_08_17_52_41_50.jpg

399_acs_2014_05_08_17_47_30_31.jpg

784_acs_2014_05_08_17_53_23_56.jpg

Opublikowano

Ja dzis odpalę. Zassałem już w ubiegły weekend, ale przez Watch Dogs nie miałem czasu na Wolfa

Opublikowano

Watch Dogs wg mnie lipa straszna ;/ Podchodziłem 5 razy i nie mogę w to grać

Opublikowano

...osobiscie nawet nie podchodzilem i raczej tak zostanie :decayed: ale kazdy ma inne upodobania i wybiera swoj rodzaj rozrywki :wink:

Opublikowano

A ja niestety kupilem Watcg Dogs. Ale zostawiam sobie na kiedy indziej, narazie wolf i dark souls 2 mnie wciagnely na maksa.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakis czas temu pisalem w innym dziale o Oculus Rift

pierwsza wersja Oculusa :wink:

Nowsza wersja Oculusa kosztuje 350$ dla platformy PC https://www.oculusvr.com/order/

Cena jest raczej bardzo dobra biorac pod uwage wrazenia :shock3: oraz mozliwosci zastosowan :wink:

Sony rowniez szykuje cos dla posiadaczy PS4

Project Morpheus - Introducing Project Morpheus – PlayStation.Blog

---------- Post dopisany 11-06-2014 at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2014 at 18:50 ----------

w koncu bedzie GTA V na PC juz widze 2 x lepsza grafike oraz wiele modyfikacji :decayed:

Grand Theft Auto V Coming this Fall to PlayStation 4, Xbox One and PC | Rockstar Games

Opublikowano

w koncu bedzie GTA V na PC juz widze 2 x lepsza grafike oraz wiele modyfikacji :decayed:

Grand Theft Auto V Coming this Fall to PlayStation 4, Xbox One and PC | Rockstar Games

stary , z całym szacunkiem ale zapomniałem juz jak wyglada GTAV , przeżarła mi sie :grin: ale miłego ciupania w to starocie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.