Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na kierce nowy Grid kompletnie bez szalu :whistling: jezeli chodzi o fizyke jazdy i force feedback... do tego grafika slaba a prawidlowy widok z kokpitu jest zamazany :decayed:

choc na padzie z innym widokiem moze ktos sie bedzie dobrze bawil :wink:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja gram tylko na padzie. Jak przetestuje to napisze co i jak.

No i nowy grid odpalony i poupalane przez ok 2h. Powiem tak po tych dwóch godzinach ... sterowanie na padzie wporzo fajnie się jeździ ogólnie grafika muzyka modele fur różnorodność zawodów w karierze wszystko ok jedyne co to troche przesadzili z poziomem trudności ... żeby wejść na pudło to trzeba zaliczyć kwalifikacje bo bez tego ciężko się przebić na pierwsze miejsce startując z 16. Ogólnie Polecam gierke a na pewno jest na wiele wiele godzin i wiele leków uspokajających ...:D:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Ja gram tylko na padzie i tylko widok z tyłu samochodu.

Opublikowano
10406641_706612859406208_7145448782823138175_n.jpg
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kilka dni temu sprawiłem sobie konsole PS3 :D i kupiłem gierki w które chciałem pograć ale wydane były tylko na tą platformę,

A wczoraj ukończyłem 2 tytuły Beyond Dwie Dusze, i świetnie trzymającą w napieciu gierkę Heavy Rain z nielinoiwą fabuła, obie są godne polecenia ;)

Opublikowano

To jeszcze the last of us sobie spraw :)

Opublikowano

Ja narazie gram na PC w ETS2.. A tak to GTA,GRID,NFS starsze części

Opublikowano

Kasjan - Gierka the last of us była w zestawie :) ale jeszcze nawet pudełka nie otwarłem,

Opublikowano

jeśli ktoś gra w DiabloIII zapraszam do znajomych - grampp

Opublikowano

Kolejny raz wrocilem do S.T.A.L.K.E.R.A :wink: ...poprawilem teksury aby gra o wiele lepiej wygladala niz oryginal :D

Swietny klimat i mozna kreowac gre pod swoje upodobania... lepiej niz wydal producent :decayed:

ps. stary silnik ale przy dobrych teksturach :wink: gra wyglada bdb :) choc ma dosc spore wymagania :decayed:

848_xrengine_2013_05_26_01_06_57_3.jpg

960_xrengine_2013_05_28_01_43_36_6.jpg

212_xrengine_2014_08_27_22_39_24_3.jpg

ps. wyszledl rowniez dodatek MISERY 2 - http://www.moddb.com/mods/stalker-misery

Polecam :hi:

Edytowane przez Remik-A4

Opublikowano

I znowu trzeba będzie odpalić stalkera :-D

Opublikowano

Ja właśnie skończylem Far Cry 3 i czeka BF4 ale dysku szukam.

P.s jak by ktosmial na zbyciu dysk 20 gb xbox 360 slim to pw :-)

Opublikowano

Remik super grafa widzę ogarnięta, to jest pierwszy stalker czarnobyl?
2 razy go przechodziłem ale to było niemal 10 lat temu, gra ma klimat i chętnie bym powrócił z taką grafą teraz :kox:

Opublikowano

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci :wink:

129_xrengine_2014_08_30_00_22_32_0.jpg

774_xrengine_2014_08_30_00_23_27_6.jpg

731_xrengine_2014_08_30_00_41_17_8.jpg

972_xrengine_2014_08_28_03_01_30_4.jpg

185_xrengine_2014_08_30_03_59_57_6.jpg

245_xrengine_2014_08_30_23_55_39_6.jpg

330_xrengine_2014_08_31_02_42_37_3.jpg

968_xrengine_2014_08_27_21_49_04_0.jpg

695_xrengine_2014_08_27_21_50_32_8.jpg

212_xrengine_2014_08_31_02_20_58_0.jpg

261_xrengine_2014_08_31_00_28_39_6.jpg

Nie ma zadnego problemu Pawel aby Czarnobyl rowniez tak wygladal :) wystarczy zrobic lub podmienic gotowe tekstury... Gamedata / textures :wink:

pliki dds wiec photoshop i inne programy to ogarna. Bron z kolorowymi celownikami to moja robota :wink: oryginal po instalacji gry wyglada dosc :facepalm:

555_xrengine_2013_05_25_20_52_26_4.jpg

ale jak ktos nie ma czasu na poprawianie tekstur... to sa gotowce :P

PAMIETAJCIE tylko aby zawsze miec backup z folderem gry, ktora chodzi OK jak by ktos cos namieszal...z modami typu.exe itp.

http://www.gamefront.com/files/listing/gamingfiles/Stalker/Shadow_of_Chernobyl/

http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/news/stalker-lost-alpha-released

ps. praktycznie kazda gre na PC wypada polepszyc SweetFX itp. zmieniajac w pliku tekstowym ustawienia... bo same ustawienia w grze to nie max , juz kiedys o tym pisalem :wink:

Udanej zabawy :hi:


Jeszcze mala porada... bo nie chce aby ktos sobie spalil np. GPU... jak ustawicie shadery , SweetFX - http://www.guru3d.com/files-details/sweetfx-shader-suite-download.html

oraz inne dodatki...enb ini. itp. znaczaco poprawiajace gre :kox: sprawdzac wpierw temperature podzespolow po paru minutach gry... bo wiadomo kazdy ma inne graty PC oraz inne mozliwosci :wink:

Edytowane przez Remik-A4

Opublikowano

Ale Ty masz z garem :kox: :kox: :wink:

Opublikowano

Ja znów na STALKERA nie mam parcia,pograłem kiedyś z godzinkę i jakoś ta gra do mnie nie przemawia.

Opublikowano

Ale Ty masz z garem :kox: :kox: :wink:

Jestem taki " mini " fanatyk STALKERA sa zdecydowanie wieksi - http://www.gsc-game.com/index.php?t=community&s=fansite

Ja osobiscie lubie troche tego troche tego :grin: Jest symulacja lub tratatata czy jakas dobra przygoda... mnie to zdecydowanie bawi

a gdy jest mozliwosc dodac do gry troche wlasnej inwencji to jeszcze wiekszy rogal :) Tylko cholera duzoooo czasu zabera :facepalm::decayed:

Grzesiek kazdy wybiera swoja zabawe :) choc moze kiedys sie przekonasz :wink:

Ps. z nowosci to pewnie Metro Redux czyli zlepka 2033 + Last light = lepsza grafika pod konsole nowej gen :wink:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23626

Wiedza jak robic szybko kase :decayed:

711_metro_2014_08_29_01_12_29_44.jpg

739_metro_2014_08_29_00_53_42_06.jpg

635_metro_2014_08_29_01_20_32_97.jpg

Edytowane przez Remik-A4

Opublikowano

YWyfGlz.jpg

zDX8PVC.jpg

rxEkDEi.jpg

Opublikowano

Fajne jest " nowe " Metro :) choc ma bardzo duze wymagania :decayed:

Opublikowano

No,wymagania mega.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.