Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

W warszawie zamieszki byly bo na nocnej premierze tylko 16konsol bylo. W media markcie mieli sporo ale ja sie nie zalapalem. Ale mam odlozonego w innym sklepie. ;) jade wlasnie odebrac.

Juz mam.

Powodzenia :facepalm::decayed:

Obyś miał konsolę ok bo przecież pisałem na poprzednich stronach jakie są akcje z nowymi konsolami i jak padają..

A drugie że praktycznie żadnych ciekawych gier nie ma na starcie, ja kupię w przyszłym roku PS4 i kolejna 4 konsola Sony będzie w łapach, w sumie piąta (ps one jeszcze był chwilę:grin:)

A ja pisalem ze problemy sa na poziomie 0,4% gdzie to jest na prawde bardzo malo. A co do gier to assasin creed i killzone wystarcza mi narazie ;) moja to juz 6 konsolka wliczajac psp i psvita ;p (no i psone ps2 ps3) i jakos nigdy nie mialem z nimi problemu wiec mysle ze i teraz bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gazetka - sklep saturn.pl

Jutro wielkie otwarcie kolejnej galerii u mnie w Krk tym razem Bronowickiej i ps4 z grami za 1999zł w Saturnie.

Ps4 z killzonem i asasynem za 1999zl to pewnie ten sam pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekam do przyszłego roku, może już będą w pakiecie z większym dyskiem :decayed: bo te 500 GB to trochę mało:kwasny: poza tym już będzie wiadomo jak się konsola spisuje

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku kupię którąś z nowych konsol, sle z racji tego, że chcę zmienić xklocka na PS4 wolę poczekać na opinie użytkowników jak się plej sprawuje :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie PS4 wraz z nowym GT 7 jak wyjdzie bo to już nie będzie pewnie na PS3... :D

a nie lepiej XO z forza5 ?? :naughty::naughty::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie PS4 wraz z nowym GT 7 jak wyjdzie bo to już nie będzie pewnie na PS3... :D

a nie lepiej XO z forza5 ?? :naughty::naughty::grin:

No zobaczymy ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ... miałem xboxa przez ponad 2 lata i mialem z gier tylko forzy ... :D. Kupiłem konsole tylko z powodu tej serii wyścigów. Mialem forze 2 . 3 . 4 nie grałem nigdy w horizon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ... miałem xboxa przez ponad 2 lata i mialem z gier tylko forzy ... :D. Kupiłem konsole tylko z powodu tej serii wyścigów. Mialem forze 2 . 3 . 4 nie grałem nigdy w horizon

to tym bardziej ci sie dziwie ze chcesz GT :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tym bardziej ci sie dziwie ze chcesz GT :decayed::grin:

Nie pie^^ol bo i tak lepsze jest GT5 w ciul pograłem godzin w obie gry ale i tak wolę GT bo może "temu" :decayed: że przechodziłem 2 x 24h real wyścigi i po 4 dni i noce była włączona ps3 :decayed:

A co do PS4 to polecam przeczytać najnowszy magazyn psx extreme :arrow2:PSX Extreme #196 - Archiwum numerów PSX Extreme - PlayStation, Xbox, Wii - Portal PSX Extreme

12 stron pełnej recenzji konsoli, chłopaki już mieli 2 tygodnie temu konsolę i dobrze ją przetestowali, jest kilka wad i zalet ale oczywiście tych drugich jest dużo więcej i od 2 dni możemy śmiało powiedzieć że 8 generacja konsol właśnie się rozpoczęła po długich latach :kox:

Chyba na urodziny w kwietniu sobie ją sprawię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wracajac do PC :grin: to dobrze ze daje mozliwosci inwencji tworczej w grach tzw. mody :wink:

ps. mozna zrobic cos wlasnego pojazd, bron, budynek itp. :kox:

Wybralem oczywiscie samochod :decayed:dla chyba najlepszej symulacji jaka wyjdzie :whistling: czyli Assetto Corsa :shock3:http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/zabawki-sim-gtr2-symulacje-realnej-jazdy-151558/index6.html

acs_2013_11_30_04_12_33_23.jpg

acs_2013_11_30_03_22_22_14.jpg

acs_2013_11_30_03_23_25_93.jpg

acs_2013_11_30_02_10_21_00.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pie^^ol bo i tak lepsze jest GT5 w ciul pograłem godzin w obie gry ale i tak wolę GT bo może "temu" :decayed: że przechodziłem 2 x 24h real wyścigi i po 4 dni i noce była włączona ps3 :decayed:

ssij , nie jestes obiektywny nołlajfie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak myśle Moskal może masz racje bo teraz i tak kupie GT6 jeszcze na PS3 wiec potem moge kupić XO a dopiero jak wyjdzie GT7 typowo pod PS4 to wtedy sobie zapodać w zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś kupić GTA 4 pełen zestaw z mapką na PS3 ... cena do uzgodnienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szybko nie kupie nowej konsoli... gry sa po 250zł :wallbash:do tego na pewno zaraz bedzie RRoD albo co innego

ale jakie gry są bo nie kojarze ???

Xbox one - Gry na konsole - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

takie na przykład

a co do porównania seri GT do forzy to sory ale poza iloscia aut to forza bije gt pod kazdym wzgledem. wrecz ostatnie gt to sie nie da grac, juz chyba lepsze nfsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...