Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o analize logów


kondi169

Rekomendowane odpowiedzi

A gruszka na filmiku nie ma za małego skoku? Dam znać jak założę właśnie ja czyszcze ta druga jak już jest wyjęta a tamta jak wyjme to zobaczę co z nią jest tylko gruszke muszę przyłożyć bo drugie turbo mam bez gruchy.

Panowie dodaje zdjęcie bo nie wiem czy ten dzyndzel w turbinie widoczny na zdjęciu na tak być? Jest lekko przekrzywiony i nie wchodzi do końca.

http://www.tinypic.pl/vv9hx11xqymj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to ogranicznik kierownic a włąsciwie tej dźwigni od kierownic a dodatkowo dystans i szpilka ustawiająca i to powinno byc proste, pewnie podczas rozpołowianiu sie wygieło, ciekawe czy wirnik tez nie jest naruszony.

Edytowane przez lukaszooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie jest skrzywione. Idzie dostać gdzieś nowe?

Wirnik jest cały nie ma luzow

Moge to naprostowac ma to jakieś większe znaczenie jak się najprostuje i wpadnie do końca w obydwa otwory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę jak nie to wezmę z turbiny ktora mysle że uda mi się wyjąć bez tych specjalnych pogietych kluczy ;)

Czy ktoś wie gdzie kupię ten trzpień co dodałem wcześniej na zdjęciu albo może ma ktoś taki do sprzedania pilne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce krakac ale skoro to wygiełes ten trzpień to raczej napewno naruszyłeś wirnik mimo ze nie widać na nim uszkodzeń po złożeniu nie zdziw sie jak turbo rozleci sie po miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz do ludzi z forum którzy zajmują sie regeneracją turbin, moze ktos bedzie miał cos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra udało się wszystko poskładać do kupy jutro zamontuje i zobaczymy czy problem zniknie łopatki były tak zaopieczone ze nie dało ich ręką ruszyć.

Panowie turbina wyjęta, wyczyszczona i założona w warunkach polowych śmiga jak szalona. Dzięki wszystkim za pomoc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...