Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analize logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem silnik 1.9tdi 110km 110km/h i dalej nie jedźie. Wyskakuje błąd 575. Wymieniłem przepływkę, następnie n75, dzisiaj weżyki i dalej to samo. Sprawdzaem sztanga lecz ona chodzi. Dzięki za pomoc.

DYNAMICZNE:

nie wiem co jeszcze mogę sprawdzić


Pomoże ktoś?

Edytowane przez kondi169

Opublikowano

Nie ma podciśnienia nie wiem jak ci sztanga chodzi jest nieszczelnośc

Opublikowano

Podepnij wakuometr zaraz za odgałęzieniem na układ zaworków i zobacz co wyjdzie, z tego co piszesz to chyba vacum pompa padła.

Opublikowano
  • Autor

Niemam wakuometru dużo jest roboty z wymianą tej pompy?? Z tego czytałem w logu 11 wychodzi czytałem że nieszczelność w dolocie

Sztanga chodzi sprawdzałem rusza się góra dół postaram się zrobić filmik.

Opublikowano

Posprawdzaj wszystkie węże rury dosłownie wszystko chyba ze tak jak napisał Łukasz padła vacum pompa ale osobiście nie spotkałem się z takim przypadkiem

Opublikowano
  • Autor

Węże wymieniłem wszystkie i od gruszki i n75 i 18 itp.

Opublikowano

Logując grupe 11bs sztanga sie porusza ???? Bez wakuometra cięzko bedzie cos stwierdzić

Opublikowano
  • Autor

Tak po zalogowaniu duo bs11 sztanga chodzi i słychać taki leciutki swist jak załącza na on.

Opublikowano

Turbo nie pompuje jesli sztanga chodzi to chyba masz mega dziurę. Szczelność mozna sprawdzić kompresorem, uszczelnij pistolet kompresora jakaś szmatą i dmuchaj w rurę dolotu, z drugiej strony wypnij dolot przed EGR i go zaślep (najprościej jesli ktos bedzie zatykał rurę ręką) jesli jest dziura bedzie słychać jak powietrze ucieka. Jesli nie bedzie nic słychać sprawdzasz cały dolot czyli egr spięty (będzie słychać swist powietrza które będzie uciekać do cylidra)

Opublikowano
  • Autor

Jutro sprawdzę jeszcze raz bo już zglupialem wężyki wymienione. Dzięki jutro sprawdzę jeszcze raz i dam znać.

Opublikowano

Jak cos to wal na PW

Opublikowano

termostatowi też można się przyjrzeć

jaki był problem zrobić komplet logów?

Opublikowano
  • Autor

Termosta może robić taki problem?

Opublikowano

Nie tylko silnik nie dogrzany może wiecej palić

Opublikowano
  • Autor

Wężyki wszystkie wymienione brak nieszczelności. Dodaje filmik z pracy sztangi.

http://youtu.be/Cb5eCjDBmgc

Opublikowano

Film nie działa. Szczeslnośc dolotu sprawdzałes ???

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzałem ten dolot chyba wszystko ile sumie jest tych wezy? Dodaje jeszcze raz filmik

Sztanga: http://youtu.be/Cb5eCjDBmgc

Opublikowano

Sztanga sie porusza więc N75 działa, dolot twierdzisz ze masz szczelny, zostaje sprawdzić podcisnienie, jesli to tez ok to turbo na stół i porządne czyszczenie.

Opublikowano
  • Autor

Chyba muszę się zabrać za wymianę turbo bo mam drugie z a4 tylko bez garażu pod domem czekam na pogodę ;) podciśnienie chodzi Ci o vacum pompe?

Opublikowano

jak założysz drugie turbo to rozbierz te jestem ciekaw co jest grane w środku daj znać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.