Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

alu BBS SpeedLine 19``

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam pytanie odnosnie felg BBS speedline mam na oku felgi jak w tytule tylko pytanie te co mnie interesuja maja Made in italy i znaczek audi sa to 9j19...

pytanie czy nie powinny byc made in germany?

Opublikowano

Niektóre felgi są made in Germany, inne Italy, a są nawet Made in Poland. Jak jest logo audi i numer fabryczny części to będzie dobrze.

Opublikowano
  • Autor

ok dzis wszystko sie wyjasni;) tylko jakie opony myslalem nad 225/40/19 tylko czy nie bedzie obcierac...

Opublikowano

ja mam w rozmiarze 235 35 19 i jest OK

Opublikowano

ok dzis wszystko sie wyjasni;) tylko jakie opony myslalem nad 225/40/19 tylko czy nie bedzie obcierac...

Rozumiem, że masz na myśli felgi 9J19 z ET33 ???

Właśnie takie na ten sezon założyłem z oponami 235/35 Fulda sportcontrol, weszło ładnie. Trzeba tylko brać pod uwagę, że każda opona mimo tego samego rozmiaru jest inna, jedna może być szeroka jak 245 a druga w miarę węższa. 225/35 będzie fajne, ale do tego dobrą glebe trzeba, no i niewiele zostaje już opony :D Przycierać na pewno nie będzie przy 225, 235 dopiero testują więc sie nie wypowiadam (jeszcze nie przytarło)

Opublikowano
  • Autor

ok felgi kupione tak to wyglada. felgi byly na a8 d3 4.2 tdi ojca przyjaciel zmienil na 18. i te oddal mi ze tak powiem doslownie po cenie zlomu...;) musze kupic jedna sztuke 18 na zapas jemu to da mi 5 sztuke do kompletu.

sa z logo audi i nr.seryjnym ale made in italy cekawe czy to orginaly...?

2134923_IMG_4232.JPG

2134941_IMG_4233.JPG

Opublikowano

Są 9J czy 8,5J ???

Te z A5 9Jx19 ET33 mają większy rant :)

Rant w polerkę, środek w grafit a kapsel w czerwień i koło masakrowe :kox:

Opublikowano
  • Autor

Są 9J czy 8,5J ???

Te z A5 9Jx19 ET33 mają większy rant :)

Rant w polerkę, środek w grafit a kapsel w czerwień i koło masakrowe :kox:

9j

Opublikowano

No to super, ET bardzo dobre, będą siedziały idealnie.

Opublikowano
  • Autor

No to super, ET bardzo dobre, będą siedziały idealnie.

ciekawi mnie jak to bedzie wygladalo.... ale droga sprawa jakie opony naciagac?

mysle nad 225/35

albo 225/40

na 18 dobrze sie jezdzi wiec mysle ze 19 nie beda sie za wiele roznic...;)

Opublikowano

Jak chcesz naciąg to 225/35, jak malutki "naciąg" to jakiś wąski model opony 235/35, np Fulda Sportcontrol.

Opublikowano
  • Autor

przymiezalem dzis opony continental 225/35/19

no ogolnie mocno naciagnieta optycznie sie jeszcze obnizyla..

boje sie ze 225/40 bedzie wygladala jak balon...;) gdzie szukam kompromisu???


Są 9J czy 8,5J ???

Te z A5 9Jx19 ET33 mają większy rant :)

Rant w polerkę, środek w grafit a kapsel w czerwień i koło masakrowe :kox:

o takim czyms mowisz?????

http://www.ebay.pl/itm/ORIGINAL-AUDI-SPEEDLINE-BBS-RS-861-8-5-X-19-ET48-GOLF-GTI-R32-A6-4F-A4-B6-B7-A3-/161429860463

Opublikowano

Dokładnie, na aucie fajnie wygląda.

Opublikowano

Też kupiłem takie felgi jakiś tydzień temu 9j et33 i jestem na etapie polerki rantów została mi już ostatnia felga do zrobienia ,powoli rozglądam sie za oponami i chyba założę 235/35 z tego względu ,że dużo jeżdżę po mieście i nie mam mega gleby:D

Opublikowano

Tylko załóż wąskie 235/35, za szeroka z przodu będzie wystawać za błotnik lub będzie równo z krawędzią.
Ja już na kołach o tych parametrach śmigam (9jX19 ET33) z oponami 235/35 Fulda Sportcontrol. Jest to w miarę wąska opona, która daje lekki wizualny naciąg i miejści się idealnie w błotniki.

Opublikowano

MAT1000 zarzuć foto jak możesz jak to wygląda przód/tył

Opublikowano

c7b305042065.jpg

Całe auto w moim temacie.

Opublikowano
  • Autor

ja juz oddalem felgi do sprawdzenia czy sa proste.

jutro beda polorowane na lustro i pytanie co z srodkiem.zostawic orginal czy psiknac w jakis kolor.

myslalem o graficie i lakier polmat... ale jakos niemam wizji.

albo antracyt jak w aukcji.

Edytowane przez bubson22

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam pytanie do kolegow z tego watka majacych 19'ki. Czy wszyscy macie gwint? zakupilem (ale jeszcze nie założyłem) 19' j8,5 et 35 i mam delikatnego pietra przy zawiasie 1bv czy i kiedy obetre sobie nadkola

Opublikowano

Przodu nie obetrzesza, a tył jak załadowany. Bez gwintu nie spasujesz tego idealnie.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez C4NC3R

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.