Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kierownica od Q3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,

Tak jak w temacie ,

Czy kiera od Q3 bedzie pasowala do A4 B6 z 2004r??

Dzieki za pomoc

Witam ,

Tak jak w temacie ,

Czy kiera od Q3 bedzie pasowala do A4 B6 z 2004r??

Dzieki za pomoc

chodzi dokladnie o te sztuke

http://www.ebay.co.uk/itm/281617311765?_trksid=p2060778.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Opublikowano

Nie widać fotki.

Opublikowano
  • Autor

Nie widać fotki.

$_57.JPG

Opublikowano

Powinna pasować tak samo jak i od A3 i od Q5

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za pomoc

Opublikowano

podejdzie bez problemu, to jest to samo co z a4 b8, musisz miec tasme, moduł i wiazke z b7 z tego co pamietam.

Opublikowano

i jeszcze jedna małą żółta wtyczkę wpinaną w moduł (w B6 jest trochę inna i trzeba zamontować pasującą do modułu) :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wiazke kupilem razem z poducha o ile wlasnie o nia chdzi (ta ktora jest wpieta do poduchy) o jaki modul chodzi ??

http://vi.raptor.ebaydesc.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItemDescV4&item=221368816620&category=174073&pm=1&ds=0&t=1427806913937

Opublikowano

Moduł kierownicy nr masz w dziale warsztat masz teraz z B 6 a żeby chodziła multi funkcaj moduł musi buć z B 7 a doniego 4 pinowa wtyczka z B 7 bo twoja z B6 nie pasuje . Masz wszystko opisane w dziale warsztat

Edytowane przez Robero321

Opublikowano
  • Autor

ok .

a jezeli mam u siebie tempomat to musze szukac modul do multi i do tempo ??

czy to juz jest zawsze polaczone?

Opublikowano

Szukasz modułu Q pod tempomat i kierownicę MF lub R, jeśli dodatkowo masz grzaną kierownicę.

Opublikowano
  • Autor

czyli skoro mam u siebie 8E0 953 549 N to i tak musze zmienic na

8E0 953 549 R lub 8E0 953 549 Q no i tasme tez musze mniec odpowiednia do B7 ??


znalazlem taka tasme ale nie wiem czy tempomat obsluguje

http://vi.raptor.ebaydesc.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItemDescV4&item=221368816620&category=174073&pm=1&ds=0&t=1427806913937

Opublikowano

A nie jest opisana w dziale Warsztat

MASZ TAM WSZYTKO OPISANE CO POTRZEBA

Moduł kolumny
8E0953549 Q R T

Taśma
4E0 953 541 A / B / E

Okablowanie Poduszki
4F0 971 589 A

Łącznik
3C0 972 133 żółta kostka z ASO

Prościej się nie do :wink:

Opublikowano
  • Autor

A nie jest opisana w dziale Warsztat

MASZ TAM WSZYTKO OPISANE CO POTRZEBA

Moduł kolumny

8E0953549 Q R T

Taśma

4E0 953 541 A / B / E

Okablowanie Poduszki

4F0 971 589 A

Łącznik

3C0 972 133 żółta kostka z ASO

Prościej się nie do :wink:

Faktycznie nie da sie ;) dziekuje bardzo

co do podzespolow to ogarne ale patrzac na ten manual z kodowania to powiem szczerze ze nie wiem czy podolam ....

ale najpierw modul i tasme ogarne bo reszte juz mam...

dodam tylko ze dzis wlasnie nabylem tasme i modul :wink:

gosciu raczej nie wiedzial co sprzedaje bo obie te czesci nabylem za jakies 75 zl :facepalm:

zostaje jeszcze kiera bo te ktora wylicytowalem gosciu sie wycofal...

Łącznik

3C0 972 133 żółta kostka z ASO

a czy kostka 3C0 972 133 jest taka sama jak 4E0-972-133 ???

w innym temacie wyczytale ze ta druga ma byc

Opublikowano

to źle wyczytałeś do Tych mod. jest ta co masz napisane

Opublikowano
  • Autor

powiedzcie mi jak odczytac kolor kierownicy z naklejki???
sprzedajacy twierdzi ze jest to ciemny szary (dark grey)
a ja mam poduche soul


oto fotka wklejki

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/00be8aade2277152.html


to źle wyczytałeś do Tych mod. jest ta co masz napisane

jesli chodzi o ten lacznik (wtyczke) to wyciagnalem z b7-ki z ktorej bralem tasme i modul i na nim jest numer 4E0-972-133,

wiec skoro trzeba i tak przelozyc te ktora jest w b6 no to chyba bedzie pasowac ta ktora byla ori w b7-ce

Edytowane przez omario

Opublikowano

jeśli był wpięty z tyłu w m. kierownicy to być może ta wtyczka ma dwa numery lub obie mogą pasować

Ja dokładałem tą z numerem który był wyżej i pasowała bez problemu

jeśli ta również pasuje to możesz się tylko cieszyć zaoszczędzisz jakieś 3 zł :) i wycieczkę do ASO

Opublikowano
  • Autor

Oczywiscie chodzi o te 3zeta ;)

Najlepsze ze juz trzecia kierownice kipilem bo z pierwsza koles wycofal sie druga przyszla dzis i airbag nie chcial sie zmiescic (od a3 wodocznie maja inaczej ) no i kupilem trzecia dzis i mama nadziejje ze tym razem wlasciwa :)

Opublikowano

z tymi Air bagami to loteria u mnie nawet po numerze z ASO nie podpasowała :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

To jak to jest z tymi jaskami ??? Sa rozne rozmiary czy to raczej kierownice sa inne ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.