Skocz do zawartości
IGNOROWANY

obudowa lusterka anglik


masterhex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie posiadam samą obudowę oraz szkło bez środka z anglika

dzisiaj chciałem je założyć ale niestety mam problem mianowicie po zdjęciu obudowy starego małego lusterka i został mi środek zakładam nową z anglika niby wszystko spoko ale jak chce założyć szkło niestety się nie da bo bebechy z małego lusterka są za bardzo przesunięte w stronę drzwi i szkło nie wejdzie na ramkę z regulacji bo obudowa go nie puści i tu moje pytanie czy trzeba mieś coś jeszcze z anglika czy można ten mechanizm jakoś przesunąć o około 1.5 do 2 cm tak żeby był bardziej na środku obudowy prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, ale gdyby uchwyt przyklejony na szkle odkleił i przykleił w innym miejscu pewnie by weszło ....

No chyba że się nie odkleja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam zauważyłeś, musisz mieć coś jeszcze... mianowicie resztę z tego angielskiego lusterka. Musisz mieć całe kompletne lusterko, możesz tylko ten trójkąt mocowany w drzwi odpuścić bo go przełożysz. Tu masz temat wyczerpany

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/63194-all-b5-wymiana-prawego-lusterka-na-duze-angielskie/?hl=%20monta%BF%20%20lusterka%20%20anglika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie bo to jeden duży plastik przyklejony do szkła raczej wydaje mi sie że cały srodek z anglika jest poprostu troche dłuższy a ten z starego europojskiego poprostu mniejszy dostosowany do obudowy itp :/ bo wiem że caaałe lusterko bez problemu można zamocować ale mi chodzi o samą obudowe z anglika zamocować do europejskiego


aha czyli samej obudowy się nie da ni to musze szukać po alledrogo może ktoś bedzie miał dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie bo to jeden duży plastik przyklejony do szkła raczej wydaje mi sie że cały srodek z anglika jest poprostu troche dłuższy a ten z starego europojskiego poprostu mniejszy dostosowany do obudowy itp :/ bo wiem że caaałe lusterko bez problemu można zamocować ale mi chodzi o samą obudowe z anglika zamocować do europejskiego

aha czyli samej obudowy się nie da ni to musze szukać po alledrogo może ktoś bedzie miał dzięki za info

pewnie się da jakoś wyrezać, ale więcej z tym zachodu i nerwów, niż z przełożeniem całego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...