BOSE z Symphony 2 vs BOSE z Chorus

cerui

Hejka

Ten sam samochód z systemem BOSE.

Symphony 2 gra ok. Zmiana na Chorus. Z Chorusem za***iste basy.

Dlaczego? Co zmienić z Symphony 2 żeby też tak grało? Jakie inne radio 2 din dobrze napędzi BOSE?

Poniżej przedstawiono procedurę, na temat dostępu i ustawić "ukrytych" funkcji korektora w radio Symphony Audi.
Wyłącz radio.
Naciskając i przytrzymując przycisk Preset 5, włącz radio.
Zobaczysz serii 8 cyfr wyświetlane. Z fabryki, jest ustawione na "55555555". Nie słychać żadnych dźwięków podczas pracy w tym trybie.
Pierwsze cztery cyfry odpowiadają cztery zespoły equalizer (niskie, niskich i średnich, wyższych średnie, wysokie) dla przednich głośników, a cztery ostatnie cyfry są takie same dla głośników tylnych. Poziom można ustawić od 1 (minimum) do 9 (maksymalnie).
Obróć pokrętło regulacji głośności, aby zwiększyć lub zmniejszyć poziom dla zespołu (który miga). Aby przejść do następnego zespołu, naciśnij przycisk P. Scan. albo tp
Gdy skończysz, wyłącz radio, a następnie włącz go ponownie, aby usłyszeć wyniki. W niektórych wersjach Symphony, należy także cykl kluczyk w stacyjce, aby usłyszeć wyniki.

UWAGA: Korzystając z informacji na własne ryzyko. I nie stanowią gwarancji jego rzetelności i nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody.

Nie działa to u mnie. Preset 5 to byłby 5 przycisk od lewej (te z kwadracikami).

U mnie pod symphony2 nie działa, kombinacje z innymi przyciskami 1,2,4 odpadają jakieś ukryte funkcje ale tylko do podglądu, bez edycji, z przyciskiem 5 d*pa, nic się nie dzieje.

Xperia

W RNS-D równiez jest take menu? Po zmaontowaniu zestawu BOSE i kodowaniu na bose mam bardzo malo basu jak na taki zestaw.

ma ktoś informację jak tą opcję uruchomić pod Symphony II?