Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B7 1.8T Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To z A3 pasują tylne lampy co trzeba przerobić ?

Opublikowano
  • Autor

To z A3 pasują tylne lampy co trzeba przerobić ?

Podpinam sie,tez mnie ciekawi co i jak

Opublikowano

No konkret też bym takie założył do siebie.

Opublikowano
  • Autor

Powiedzcie mi czy tarcze,klocki,zaciski podejda od RS4 bez przerabiania,mowa tutaj o przodzie i tyle ??? :D

Opublikowano

Powiedzcie mi czy tarcze,klocki,zaciski podejda od RS4 bez przerabiania,mowa tutaj o przodzie i tyle ??? :D

Kolego to nie ten dzial

A wracając do ledów do a4 b7 sedan chętnie bym to widział w swoim aucie ,tylko kto by to zrobił:-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ori z A3 nie wejda bez zadnych przerobke do B7 ?

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

z ciekawosci - do czego sluza przyciski w panelu srodkowym na prawo od recznego? (zdjecie srodka na 1 stronie)

Opublikowano

z ciekawosci - do czego sluza przyciski w panelu srodkowym na prawo od recznego? (zdjecie srodka na 1 stronie)

Sterowanie nawigacją.

Fajny furacz. Wyrwać taki setup nie jest łatwo. Teraz tylko działać :kox:

Opublikowano
  • Autor

z ciekawosci - do czego sluza przyciski w panelu srodkowym na prawo od recznego? (zdjecie srodka na 1 stronie)

Sterowanie nawigacją.

Fajny furacz. Wyrwać taki setup nie jest łatwo. Teraz tylko działać :kox:

Dziekuje :D wszystko w swoim czasie bedzie działane,akurat w pl bede w lipcu na dłuzszy czas wiec napewno troche sie pozmienia wewnatrz i zewnatrz.

Opublikowano

Ładna furmana silnik i napęd na duży plus ;), środek ogarniesz i będzie miód ;d kolorek też mi się podoba w końcu czorna.

Opublikowano
  • Autor

Mała sesyjka OOOO :D

53lqfr.jpg

33jibfb.jpg

2ptc8jb.jpg

14mynvn.jpg

vsfe0bd.jpg2mm6zi8.jpg

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

Nie masz szybra więc czarny sufit wyrwiesz dość szybko. Resztę też, wszystko w zależności od grubości portfela. ; )

Kółka coś małe masz. :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Nie masz szybra więc czarny sufit wyrwiesz dość szybko. Resztę też, wszystko w zależności od grubości portfela. ; )

Kółka coś małe masz. :whistling:

Własnie narazie odkładam odkładam,wroce do pl i bede rezał srodek,troche szkoda własnie ze nie ma szybra bo to jednak fajna sprawa, Koła 18 cali,moze tak to wyglada bo zawiecha w S Line,ale narazie nie ruszam nic,pierw srodek potem bedzie działane wszytsko zewnatrz

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Co to jest SMOK o czemu go płukać? Chodzi ci dokładniej o ODMĘ i grzyba PVC w dolocie?

Opublikowano
  • Autor

Co to jest SMOK o czemu go płukać? Chodzi ci dokładniej o ODMĘ i grzyba PVC w dolocie?

Smok-a masz w misce olejowej,jest to cos typu sitko itp,jego nie trzeba płukac,on poprostu zdarza sie ze zapycha sie syfem wtedy miska w dol i czyszczenie bo pozniej moga byc wieksze problemy...

Panowie co myslicie na temat tych kołek,troszke sie na nie napalilem i włozyl bym 19' zamiast moich 18' :0 http://ldprestige.com/jante/atom-5

Tak to wyglada podgladowa na RS4

2gwvmgn.jpg

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

Felgi fajne , ale to nie są oryginalne audi ?

Opublikowano
  • Autor

Felgi fajne , ale to nie są oryginalne audi ?

No niestety nie Ori,jak patrzyłem ile Ori kosztuja to szkoda wydawac az tyle kasy bo znalazlem aby dosc drogo ;/

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

oryginalne 19 kupisz już za 4 tyś plus opony 3 tyś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.