Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B7 1.8T Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Coraz bardziej mysle na sprzedazy B7 i przesiadce na B8 coz pozyjemy zobaczymy :D Jak ktos bedzie wstepnie chetny to zapraszam :D

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

Co to za alumy? :)

Opublikowano

z RS4 B7

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Coraz bardziej mysle na sprzedazy B7 i przesiadce na B8 coz pozyjemy zobaczymy :D Jak ktos bedzie wstepnie chetny to zapraszam :D

To ja jestem wstępnie zainteresowany zakupem, ponieważ szukam takiej już 2 miesiące i póki co nic ciekawego. :) Jak się zdecydujesz to daj znać :D

Opublikowano
  • Autor

Panowie co myslicie o wlozeniu tych Lampek Led do mojego czarnucha ?

Przod - http://allegro.pl/audi-a4-b7-lampy-reflektory-xenon-led-drl-osram-i5656110928.html

Tył - http://tomas-tuning.com/oswietlenie-lampy-tylne-lampy-tylne-diodowe-audi-a4-b7-04-07-sedan-smoke-led-o_l_266_11241.html

Nie chce zrobic jakiegos Tunig Wies,a ori na przod odpadaja bo troche roboty jest. Plus do tego mozliwe ze na dniach bede kupował zderzak przedni S-Line.

Opublikowano

Panowie co myslicie o wlozeniu tych Lampek Led do mojego czarnucha ?

Przod - http://allegro.pl/audi-a4-b7-lampy-reflektory-xenon-led-drl-osram-i5656110928.html

Tył - http://tomas-tuning.com/oswietlenie-lampy-tylne-lampy-tylne-diodowe-audi-a4-b7-04-07-sedan-smoke-led-o_l_266_11241.html

Nie chce zrobic jakiegos Tunig Wies,a ori na przod odpadaja bo troche roboty jest. Plus do tego mozliwe ze na dniach bede kupował zderzak przedni S-Line.

Cena lamp na przód powala, nie lepiej kupić ori bixy i dać komuś do przerobienia instalacji? wyjdzie koło 2000 zł a to znacznie lepsza opcja, natomiast jeżeli chodzi o tył to bym odpuścił, będzie wieś :)

Opublikowano

Tył odpuść bo są słabe, natomiast przód sam mi po głowie chodził musiałbym zobaczyć na żywo auto z tymi lampami założonymi bo na filmie czy zdjęciach różnie to bywa.. a swoje kosztują. Ogólnie ciężki orzech do zgryzienia.

Edytowane przez arek_cccp

Opublikowano
  • Autor

No bardzo ciezki temat z przodem,cena robi swoje niby mozna zwrocic w ciagu 14 dni roboczych. A moze macie jakies propozycje co z tylem zrobic,szkoda ze Osram nie ma lampek tez na tyl :/

Opublikowano

Tył można jakąś folią przyciemnić a jak nie to zostawić ori ewentualnie przerobić na ledy z a6.

Opublikowano

Za 3.5tys to masz zderzak sline+ bixy+ instalacje;)

Opublikowano
  • Autor

Ten temat sledze na bierzaco oraz widzialem zdjecia ale wiadomo ze to za malo..

Za 3.5tys to masz zderzak sline+ bixy+ instalacje;)

No ok moge miec cały komplet,tylko sam tego nie podłacze i tutaj wlasnie pojawia sie problem.

Opublikowano

Ten temat sledze na bierzaco oraz widzialem zdjecia ale wiadomo ze to za malo..

Za 3.5tys to masz zderzak sline+ bixy+ instalacje;)

No ok moge miec cały komplet,tylko sam tego nie podłacze i tutaj wlasnie pojawia sie problem.

Zbieraj części, wybierz się na śląsk i nasz kolega Ci to ogarnie, noclegi w hotelach są tanie więc to żaden problem, potrzeba chęci :wink:

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem lampki na tyl juz zamontowane w aucie te co podawałem wyzej,na filmiku nie wyglada az tak tragicznie....

https://www.youtube.com/watch?v=o_b61bin9Nw

Opublikowano

Ja również czegoś szukam na tył, tyle, że do avant'a, a te co podales nie wygladaja wcale zle ;)

btw. ładna audiczka :D

Edytowane przez David91gtr

Opublikowano

Znalazłem lampki na tyl juz zamontowane w aucie te co podawałem wyzej,na filmiku nie wyglada az tak tragicznie....

https://www.youtube.com/watch?v=o_b61bin9Nw

Zapewniam, że efekt tych lamp jest 100% lepszy niż oryginał i zbliżone są do ori z np. A6 C6.

Fakt na zdjęciach z tej strony http://tomas-tuning.com/oswietlenie-lampy-tylne-lampy-tylne-diodowe-audi-a4-b7-04-07-sedan-smoke-led-o_l_266_11241.html

wyglądają fatalnie i gdybym miał się tym sugerować nie kupił bym, jednak mam je na swoim aucie i mogę szczerze polecić. Myślę, że do sedana nie ma lepszego modelu (przynajmniej nie widziałem).

Posiadam je od dwóch lat i większych problemów nie było (sporadycznie pokazuje się błąd spalonej żarówki ale jest to regułą zawsze kiedy przed odpaleniem auta włączę światła - po odpaleniu jest ok i też nie ma problemu aby się pozbyć komunikatu wystarczy, że wyłącze i włącze ponownie światłą). Kolejny minus to, jeśli przepali się któryś led lub (tak jak miałem ostatnio) przestanie świecić stop nie ma dostępu do elektroniki wszystko zgrzane :/ oczywiście można sobie z tym poradzić jednak nie ryzykowałem rozklejania lampy (myślę, że plastik zewnętrzny jest zbyt cienki i mógłby pęknąć) wyciąłem od środka otwór i naprawa przebiegła pomyślnie później porządnie skleiłem i dalej śmiga.

fot1.jpg

fot2.jpg

fotled2.jpg

fot3.jpg

  • 1 rok później...
Opublikowano

Chcesz sprzedać? Chętnie odkupie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.