Skocz do zawartości
IGNOROWANY

OBD 2 ICar diagnostyka i pomiar parametrów Audi A4 B7


black4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie i Panie pytanie czy ktoś z Was miał do czynienia z poniższym urządzeniem:

http://allegro.pl/obd2-bluetooth-icar-nano-elm327-elm-327-promocja-i5225834339.html

Po wpięciu w port OBD podobno komunikuje się ze smartfonem przez bluetooth i umożliwia diagnostykę parametrów auta, kasowanie błędów i pomiar osiągów.

Prośba o informacje i doświadczenia,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu zakupiłem taki "gadżet" i przyznam szczerze, że nawet działa :) Dodatkowo wykupiłem płatną wersję oprogramowania Torque Pro (OBD 2 & Car) https://play.google.com/store/apps/details?id=org.prowl.torque&hl=pl

Dzięki temu urządzeniu w połączeniu z tym programem można uzyskać informacje z wielu czujników w samochodzie. Potrafi obliczyć czas przyspieszenia od 0 do 60 km/h lub od 0 do 100 km/h, pokazać temperatura silnika, rejestruje przejechaną trasę, sprawdza czy wstępują jakieś błędy (u mnie się nie pokazały wiec nie wiem czy można nim je kasować).

Reasumując jak na razie stwarza pozytywne wrażenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nabyłem ten gadżet kilka dni temu. Połączyłem swoje audi i jaguara znajomego. Nie udało mi sie z fordem galaxy. OBD2 łączy z autami od 2003 roku a jeśli diesele to od 2004.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadżet może i fajny ale znalazłem na aledrogo model ELM 327, czyli to co podałeś za 13 zł, więc tu troche ich poniosło z ceną.Ponadto urządzonko łączy się tylko z silnikiem, zero poduszek, abs-u ... czyli po prostu...gadżet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OBD2 łączy z autami od 2003 roku a jeśli diesele to od 2004.

Mi udało połączyć się z moim Audi A4 B6 z 2001 roku :)

Jak na razie testowałem ten gadżet jedynie (nie wliczając Audi) z Renault Laguna 1ph2 z 1999 roku - niestety w tym przypadku połączenie było niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...