Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Guma dolna podkladka tylnychy sprezyn


aras_85

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje sie ktos czy oprocz tej podkladki gumowej pod tylnymi sprezynami cos tam jeszczce powinno byc? ona jest jakos przykrecana do zwrotnicy czy wciskana czy po prostu podlozona pod sprezyne? moze mi ktos podeslac zdjecie jak wyglada ta guma?

Edytowane przez aras_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego u góry spręzyny i na dole są tylko gumy , dolna guma ma taką wypustkę którą się wciska w zwrotnicę i tylę .

rearsuspension.png

8e0512297j.jpg

Nr gumy 8E0512297J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie panowie na temat jakiś podkładek na przód ? mój problem jest taki że miałem gwinta z przodu sprężyny czerwone -40 no i zapodałem sachsa gazówki o obnizonym skoku sport wiec zarzuciłem sprężyny z gwintu i d*pa na poczatku cisza ale jak sie ułożyły to sie ciągle przesuwają i przy zmianie biegów trzeszczą masakra ... co byście zastosowali bo ori podkładki to moge dostać w ASO za 120 pln za sztukę chyba ich pogrzało totalnie ... jakieś pomysły majstry ? najlepsze jest to że trzeba mi to ne ten weekend a konkretnie do soboty ;/ nie mam pomysłu w razie czego mam na podmiankę amory ze sprężynami ori s-line ale wiecie to będzie koza bo tylko -20mm słabo to widze przód mi podniesie strasznie :( ręce opadają niewiem jakie zastosować zmiany ... jakbym miał kwit na gwinta to bym założył ale że nie miałem to wrzuciłem sporty i teraz kombinuj .. chyba że spróbuję ze sprężynami z ori S-line tylko znowu może być kiszka ... podpowiedzi mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos czy ta guma jest taka sama w wersji zawieszenia S-line i zwyklej w A4 B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...