Skocz do zawartości
IGNOROWANY

woda za kierowcą na podłodze


PTER84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Mam taka sprawę, otóż od kilku dni zbiera mi się woda za kierowca na podłodze.

wiem że pod akumulatorem sa rowki odprowadzające wodę moga być zapchane ok sprawdzę jak sie pogoda uspokoi bo garażu nie mam. ale samo to jak ona sie dostała na tylną część ?

u kierowcy w nogach mam sucho, zadnych przecieków, tylko z tyłu za kierowcą.

miał ktoś coś podobnego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnij profil, to będzie wiadomo o jaki dokładnie model chodzi :P

PS temat bardziej pasuje do działu wnętrze :)

Edytowane przez Bartollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda nachodzi nawet jak samochod stoi. wczoraj wieczorem wyciagnałem wszystko co było a dzis rano znowu to samo bo w nocy padało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpływy z podszybia, obudowa kompa,linka maski,obudowa filtra pyłkowego, to wszystko przydało by sie sprawdzić. Masz szyber ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego co koledzy podali sprawdź jeszcze przelotkę linki otwierania maski. Bywa że tam cieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyberdachu nie mam, ale zlokalizowałem problem, pod akumulatorem sie zbiera wiec zacieka do środka, odpływy zapchane.


a mam kolejna sprawę, czy macie jakąś stronę gdzie mozna sobie na spokojnie poczytać ? chodzi mi o instrukcję obsługi. Audi A4 B5 KOMBI

Nadmieniam że musze wymienić czyjnik temperatury i nie mogę go zlokalizować. jak by ktoś mógł niech wklei zdjęcie z zaznaczonym czujnikiem albo opisze w której częśći on sie znajduje.

Czujnik musze wymienić bo pokazuje na tablicy 100 stopni po rozgrzaniu, podłaczyłem kompa i okazało sie ze na kompie mam normalnie 86-89. Co następuje, czujnik temperatury przesyła informacje do komputera pokładowego że silnik jest przegrzany i odcina zapłon. Nie odpalał mi np: jak przejechałem 150km, zajechałem na stacje tylko zatankować i już nie mogłem odpalić. dopiero po 5-10 minut jak silnik troche ostygł było normalnie i odpalił bez problemów.

Jak by ktoś mógł to prosiłbym o szybką odpowiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na korek wlewu oleju to z tylu za silnikiem wkładasz tam reke i go masz ida do niego cztery przewody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...