Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CLIMATRONIK NIE REAGUJE


nems a4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z climatronikiem, a mianowicie nie mozna wyłączyc nawiewu. Reauguje jedynie na strefy nawiewiu czyli szyba, nogi itp. Podczas zwiekszania dmuchawy nie ma reakcji tylko cały czas dmucha. Klime mozna zalaczyc i wtedy dmucha zimne. Tak wiec cieple czy zimne raczej mozna ustawic ale caly czas chodzi na pelnych obrotach. Czy ktos sie spotkal z podobna sytuacja? Proszę o pomoc i porady.


Bardzo proszę o pomoc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności wyjmij panel i popraw luty, jest duża szansa, że to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W panelu klimatronik a posprawdzaj luty i kostki. Wyłącznik awaryjnych też sprawdź i przeczyść. Może gdzieś robi zwarcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne żeby robił zwarcie bo kupiłem nowy... stary juz odmówił posłuszeństwa i kierunki nie działały. Przed wymiana tez tak było. Teraz zauważyłem ze jak wciskam awaryjny to potrafi załączyć nawiew ale jak nim ruszam na bok. Na włączonym zapłonie działa nawiew na full. Zrobię jak mówicie. Ciekawe czy to może być tez jakiś przekaźnik?

Panowie potrzebuje pomocy. Wyjalem właśnie climatronic i czy wentylator powinien działać podczas gdy włączam zapłon. Wydaje się że nie wiec to nie wina lutów... proszę o pomoc dlaczego on chodzi. Dodam że miałem stluczke. Lewy bok był uderzony przy bezpiecznikach i przekaźnikach. Może tu szukać jednak przyczyny... proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...