Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nems a4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. nems a4 odpowiedział(a) na nems a4 temat w Audi A4 B5
    Dziwne żeby robił zwarcie bo kupiłem nowy... stary juz odmówił posłuszeństwa i kierunki nie działały. Przed wymiana tez tak było. Teraz zauważyłem ze jak wciskam awaryjny to potrafi załączyć nawiew ale jak nim ruszam na bok. Na włączonym zapłonie działa nawiew na full. Zrobię jak mówicie. Ciekawe czy to może być tez jakiś przekaźnik? Panowie potrzebuje pomocy. Wyjalem właśnie climatronic i czy wentylator powinien działać podczas gdy włączam zapłon. Wydaje się że nie wiec to nie wina lutów... proszę o pomoc dlaczego on chodzi. Dodam że miałem stluczke. Lewy bok był uderzony przy bezpiecznikach i przekaźnikach. Może tu szukać jednak przyczyny... proszę o pomoc
  2. nems a4 odpowiedział(a) na nems a4 temat w Audi A4 B5
    Hmm... mam jeszcze taki objaw że gdy dotknę przycisku świateł awaryjnych i rusze nim w lewo to wentylator się uruchamia na wyłączonym oczywiście zapłonie. Jak puszcze to się wyłączy. Pomocy...
  3. nems a4 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Mam problem z climatronikiem, a mianowicie nie mozna wyłączyc nawiewu. Reauguje jedynie na strefy nawiewiu czyli szyba, nogi itp. Podczas zwiekszania dmuchawy nie ma reakcji tylko cały czas dmucha. Klime mozna zalaczyc i wtedy dmucha zimne. Tak wiec cieple czy zimne raczej mozna ustawic ale caly czas chodzi na pelnych obrotach. Czy ktos sie spotkal z podobna sytuacja? Proszę o pomoc i porady. Bardzo proszę o pomoc...
  4. oleju naturalnie
  5. Witam, Przylacze sie i ja. Mam silnik 1.8T AEB i temperatura u mnie dzisiaj osiagnela ok 115 stopni moze troche wiecej ale 120 nie bylo. Jazda 140, 150 km/h. Czy to normalne temp??? Nigdzie w internecie nie moge znalezc info jaka powinna byc temp. Samochod ma instalacje LPG wiec troche wieksza bedzie temperatura ale czy to nie szkodzi??? Jesli ktos wie cos na ten temat to prosze o info.
  6. Pierwsze zakupy u Marcina i pelne zadowolenie. Paczka szybko dotarla, pelna profeska. Szacunek Pzdr
  7. nems a4 odpowiedział(a) na nems a4 temat w 1.8T
    Juz wszystko wiem znalazlem na forum tematy dotyczace tego sprzegla. :>
  8. nems a4 odpowiedział(a) na nems a4 temat w 1.8T
    Tymon ale jak odpalisz to chodzi z obrotami silnika???
  9. nems a4 opublikował(a) temat w 1.8T
    Mam pytanie odnosnie wentylatora w silniku 1.8t 150ps. Mam 2 wiatraki jeden uruchamia sie jak silnik sie zagrzeje a drugi chodzi caly czas zgodnie z obrotami silnika. Czy nie powinno byc tak ze jak jest zimny to nie powinien chodzic tylko przez powietrze powinien sie poruszac??? A jak juz sie rozgrzeje to obsadzone na kole pasowym powinno byc zalaczone przez sprzegielko wiskotyczne i chodzic zgodnie z obrotami silnika??? Napiszcie jak jest u Was. Czy od razu chodzi z obrotami silnika...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.