Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarnula a4 b7 2.0Turbo Quattro +IC od 3.0 TDI Biturbo


Lorence

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,

tak na szybko, aut miałem sporo ale tak do 3 wstecz ;):

pierwsze audi a3 1.9Tdi:

p93y.jpg

po a3 myślałem nad a4 ale akurat nic ciekawego nie było w okolicy trafiło sie e46 3.0 benzyna cabrio ;) :

 

następnie potrzebowałem czegoś większego i pomyślałem znowu nad a4 i udało się kupić w DE bezwypadkowe, w oryginalnym lakierze 100 mikronów :D z pełną historią a4 b7 2005r 2.0TFSi Quattro.

kilka fotek ze sprzedaży :

 

 

 

Auto ma Sline wewnętrzny czyli kierownica, gałka, progi wewnętrzne, podsufitka czarna +fotele pół skóry z wybitym napisem sline .

Felgi odrazu zimowe sprzedałem bo mam nówki 18" ;) felgi obecnie letnie 18" dostałem w pakiecie:

 

Kilka rzeczy jest do zrobienia w aucie, na dzień dobry wymieniony termostat i uszczelniony most.

Następnie zakupione wszystkie filtry knecht i olej motula:

 

zakupiony zderzak Sline +grill Sline :)

 

 

grill leci do malowania razem z zderzakiem na czarno.

I wizyta u polecanego na forum: Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7, pozdrawiam :)

wymieniona linka i silniczek szyby pasażera, wszystkie czujniki tylne, zmieniona opaska czy coś podobnego w wydechu, wrzucony emulator sondy (kat niesprawny), wymienione filtry i olej.

Auto szarpie przy zmianie biegów, prawdopodobnie dwumas i sprzęgło do zrobienia... poczytam troche może wrzuce odrazu coś mocniejszego albo wogole wywale koło dwumasowe :hi:

Plany ? narazie ogarnięcie tego co jest. Auto ogolnie będzie całe czarne, wszystkie chromy wylatują, lampy wnetrze tez na czarno ;)

następnie zmiana wydechu może na S4 ? albo robiony na zamówienie, obecny jest dość głośny... wpadnie dokładka od S4, zderzak czymś się różni ??

w przyszłości gwint AP +19" reszte zobaczymy :D

nowe fotki wrzucę po zmianie zderzaka

zdrowa seria :)212KM 308Nm, pomiar robiony 5 x

 

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na tą pierwszą a3 to pewnie i a4 będzie zmodzone niedługo. Szerokości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety moje nie lakierowane auto musiało zostać delikatnie polakierowane... rysy na drzwiach nie udało się spolerować:




Polakierowane drzwi ale nie całe tak 3/4 od góry. Polakierowany grill, przedni zderzak i chrom nad tylnym zderzakiem :)



Brakuje jeszcze spryskow sline.
Takie pytanie: jak jest montowana tablica rejestracyjna do tego grilla? Nie miał on żadnych nawierceń ani dziur... :eusathink:

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym problem bo tam tablica nie pasuje bo to hamerykanski ;) bedziesz musiał cos pomyśleć ,moze na kartce,lub jak ci przeszkadza us blenda wymien z którymś z forumiowoczow,na pewno chętni sie zjada!a tak pozatym to ładna,dojdzie gwinde i koło bedzie miód :) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz dokupić mocowanie tablicy i ramkę na tablicę. Takie coś: http://images69.fotosik.pl/117/5b0877979d2b0104gen.jpg, tylko u Ciebie chyba ma być platinium kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki za info. Mam taka blende z poprzedniego grill nie-sline, może berzie pasować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie. Kolorystycznie też dobrze dopasuj żeby ta szarość nie spsuła całości. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramka może nie pasować, ale adapter na tablice powinien pasować. Posprawdzaj numery części .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prosze:-) a4 sedan b7:-) wizualnie jak moja:-) zapraszam do mnie:-) zazdraszczam dwururki:-) ostatnio wkręcam sobie ten mod:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramka może nie pasować, ale adapter na tablice powinien pasować. Posprawdzaj numery części .

dzisiaj podjadę do lakiernika może starej blendy nie wyrzucił i odrazu zobaczę czy pasuje, czyli rozumiem że ta blenda US która teraz mam, ludzie w EU zakładają jedynie np. na zloty ? :D

ewentualnie jak nie będzie pasować to zawsze można do tej US przykręcić ramkę albo przykleić tablice na taśmę, tak jak mam z tyłu ;)

update:

rozmiarami atrapa od zwykłego zderzaka pasuję do Sline ale mocowania ma inne, sline od góry się zahacza a na dole przykręca a zwykła jest z góry i dołu przykręcana...

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem nad Twoim postem że ramka/adapter nie pasuja bez kombinacji chyba że pytasz o coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś o atrapie :)
Mi chodzi czy masz coś takiego tam :

0bef96312adb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przod nabral charakteru, bez tablicy wyglada swietnie, szkoda ze tak nie wolno jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem nie jechałeś dzisiaj o 8:14 ul.B.Chrobrego w stronę ul.Ryżowej ??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z tym adapterem, przykleje poprostu rejestracje do tej swojej blendy US.

 
Dnia 30.05.2015 o 16:50, MAT1000 napisał:

Czasem nie jechałeś dzisiaj o 8:14 ul.B.Chrobrego w stronę ul.Ryżowej ??? :)

pewnie ja 

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...