Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dolne listwy drzwiiowe


pachlik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kilka dni temu zauważyłem wychodzący spod listwy pecherzyk z "rudą małpą". Dodatkowo przednia i tylna listwa z pęcherzem zaczeła odchodzić więc obie urwałem. Oczywiście listwy nie nadaja sie do ponownego założenia na spinki z wiadomych względów. Na dniach mam zamiar się zająć rudzielcem. Na razie nie mam kasy na nowe listwy a w przyszłej perspektywie mam zamiar sie ich wogole pozbyć i zrobic drzwi na gladko.I pomyslalem aby na ten czas je przykleic na klej do szyb. Mysle że bedzie to lepiej wygladało niż drzwi bez listew z wystającymi kołkami. POzatym przykryjam znaczna cześc naprawianego elementu.Koszt zakupu nowych listew to mniej więcej połowa za zrobienie drzwi na gładko więc nie ma sensu w nie inwestować, A drugie pytanie jaki moze być mniej wiecej koszt wygładzenie wszytskicg drzwi?Oczywiście u lakiernika bo sam sie trego nie podejmuję(+malowanie progów).Oczywiscie wiem że cena cenie nie równa ale jak ktoś może tak srednio podać.Czy za malowanie elemenu w połowie ( do listwy na drzwiach) lakiernicy biora tyle samo co za cały element?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie lakiernik skasował za 4drzwi do listwy jak za 2 elementy czyli 600zł :) mowa o samym malowaniu i wyebanie rudego więc pewnie za cięcie i równanie byłoby więcej.

Na klej do szyb miałem przyklejone listwy po poprzednim właścicielu i wyglądało to tragicznie, bo były takie pofalowane...

Jak już robisz to rób porządnie i od razu, nie baw sie w półśrodki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak masz robić to już zainwestuj pare groszy w nowe ori listwy i zamontować je na spinkach nie na żadnych klejach na pewno koszt listw jest nie mały ale za to posłużą kilka lat bać kilkanaście bo znowu robić na gładko drzwi to bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi policzył podobnie jak Michał pisze 140zł za jedną furtkę czyli masz 560zł a z zalepienem i szlifem dziurek na gładko :) 960zł więc zostaję przy pierwszej opcji z nowymi listwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do ASO dowiedzieć się ile kosztują nowe listwy. KIedy gośc mi powiedział myślałem, że spadnę z krzesła. 280 zł za drzwi przednie ( x2) oraz 180 za drzwi tylne (x2).W sumie ponad 900 zł. Zamówiłem na llegro za 230 zł komplet. Wykonanie super pasują idelnie. Te z ASO chyba były ze złota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...