Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak zakrętki do odpowietrzenia układu


karlik87mc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po wymianie rozrząduw b7 1.8T BFB i przejechaniu 1,5k km zaczeło brakować ciepłego powietrza w kabinie nawet przy ustawieniu na HI. Okazało się że w zbiorniku wyrównawczym brak płynu, a z korka odpowietrzenia wydobywa się cziecz chłodząca. tzn. z otworu po korku którego brak ???

a5c73f94f07f053dm.jpg 9f83792ab41b5af0m.jpg

Pytanie jaki jest numer całej rury lub czy jest możliwość kupienia samej nakrętki ?? Podejrzewam że nakrętka uszkodzona przy wymianie rozrządu...

Edytowane przez karlik87mc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po wymianie rozrząduw b7 1.8T BFB i przejechaniu 1,5k km zaczeło brakować ciepłego powietrza w kabinie nawet przy ustawieniu na HI. Okazało się że w zbiorniku wyrównawczym brak płynu, a z korka odpowietrzenia wydobywa się cziecz chłodząca. tzn. z otworu po korku którego brak ???

a5c73f94f07f053dm.jpg 9f83792ab41b5af0m.jpg

Pytanie jaki jest numer całej rury lub czy jest możliwość kupienia samej nakrętki ?? Podejrzewam że nakrętka uszkodzona przy wymianie rozrządu...

mam to samo mi się wydaje ze ta śrubka jest plastykowa i tylko aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastikowa na pewno nie. Jest ona wykonana z jakiegoś stopu metalu. Wydaje mi się, że jest tam nawet standardowy gwint. Spróbuj wkręcić śrubę o tej średnicy z podkładką miedzianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zaczełem tam grzebac śrubokrętem to zaczełem wyciągać kawałek po kawałku plastyku wiec nie wiem moze poprzednik czymś zakitował ten odpowierznik borygo ucieka samochód stoi , w pon zapytam w volkswagenie co było tam zakręcane w org.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się da, do siebie kupiłem N90534202 ale jak sie okazało miałem mniejszą i do tego plastikową. Jak wrzucisz ten nr w google i wezmiesz grafike to zobaczysz metal i plastik. W ASO za pare groszy do kupienia tylko ustal jaką powinieneś mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamiast oryginalnej wsadziłem normalna pasującą na ampul + podkładka miedziana i spełnia to swoje zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...