Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki system audio do streamingu audio przez bluetooth?


kkop

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Poszukuje dla siebie wymarzonej a4 i jedną ze spraw, które chciałem dobrze zaplanować, to system audio. Szukałem już tego na forum, ale nigdzie ten temat nie został odpowiednio wyczerpany.

Zestaw idealny dla mnie to Spotify uruchomione na telefonie z Androidem i streaming do głośników w aucie przez bluetooth. Nie ściągam muzyki w mp3, więc usb, karty pamięci i płyty CD odpadają od razu.

Jaki system audio byłby dla mnie najlepszy? Szukać jakiś bardziej wypasionych MMI, czy od razu lepiej założyć jakiś tranmitter FM?

Nie ukrywam, że bardzo liczę na Wasze odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celuje w rocznik poliftowy 2008 - 2009. Tutaj nic nie da się nic zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z początku produkcji B8 a nie żaden polift :)

Tak da się kupisz auto choćby z zwykłym radiem i za ok 5000zł założysz 3G+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, szukam opcji na odtwarzanie muzyki poprzez Bluetooth w moim A4 2012 r. (z MMI 2G lub 3G nie mam pojęcia jak to jednoznacznie sprawdzić ponieważ różne źródła różnie mówią) jedną opcją jest moduł Tune2air jednak nie mam pewności czy jest szansa żeby równolegle działał mi telefon via. bluetooth oraz stremowanie muzyki przez wspomniany moduł?

Druga opcja to dołożenie 3G+ jednak i tutaj nie wiem czy wystarczy mi sama jednostka centralna czy muszę wymieniać też ekran, panel przy dźwigni biegów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga opcja to dołożenie 3G+ jednak i tutaj nie wiem czy wystarczy mi sama jednostka centralna czy muszę wymieniać też ekran, panel przy dźwigni biegów?

3G+ z SIM EXTRA sprawa. Ja u siebie wymieniałem z 3G BASIC (LOW). A ty jakie masz MMI ?

Edytowane przez SenseiAdik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie wiem jakie MMI mam ponieważ na różnych stronach różne informacje są na ten temat. Prawdopodobnie jest to 3G LOW, ale głowy nie dam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...