Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszczelka anteny na dachu.


setho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję takiej uszczelki o numerze 1K0035349 ktoś wie gdzie ją można dorwać ? Patrzyłem na internecie ale z przesyłka z innego kraju chcą 30 $$ :/ Mieszkam w małej miejscowości gdzie trudno dostac dobre piwko więc na miejscu też nei mają takiej uszczelki. Ktoś cos może ?

304041_x800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde u mnie to samo, popekało troszku. Muszę śledzić wątek to jak wyhaczysz to pójdę to sama drogą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko ASO, cena nie jest duża kilkadzieścia złotych ale trzeba jechać dwa razy bo ostatnio nie chcą przyjmować zamówień telefonicznie, przynajmniej w Częstochowie a jak ma się 50km to średnio się opłaca. Byłem ostatnio a o tej uszczelce zapomniałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jesli kogoś interesuje ta uszczelka to znalazłem na tej stronce przesyłka za friko a cena 8 $ więc jest spoko.
http://www.aliexpress.com/item/Euro-Style-Shark-Fin-Aerial-Roof-Roof-Antenna-Base-Rubber-Gasket-Seal-For-VW-Jetta-Golf/32281625486.html?spm=0.0.0.0.U9ERuG

Edytowane przez setho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko ASO, cena nie jest duża kilkadzieścia złotych ale trzeba jechać dwa razy bo ostatnio nie chcą przyjmować zamówień telefonicznie, przynajmniej w Częstochowie a jak ma się 50km to średnio się opłaca. Byłem ostatnio a o tej uszczelce zapomniałem

na berka w czewie moj kuzyn siedzi, teraz Marszałka przejął krotowski wiec może i nie chca przez tel zamawiac.

sam mam padniętą to sie dowiem co i jak i może zamówie 2 sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu wymieniałem uszczelkę i w ASO VW w Zielonej Górze około 14zł kosztowała (o ile dobrze pamiętam)... Tylko na miejscu nie mieli więc 2 dni czkania. Ogólnie dzwoń do najbliszego ASO Audi bądź VW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Zabrzu dostałem informację że samej uszczelki nie dostane do mojego modelu z 2002 r. ;/ jedynie komplet za 230 zł antena i uszczelka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...