Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem po wymianie wachaczy


jacus851

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko parę dni temu wymieniłem komplet wachaczy i końcówki niestety auto dziwnie się zachowuje czasami przy zmianie pasa na małych koleinach albo na wjechaniu na odblask auto jak by szarpie się na boki albo przy chamowaniu ucieka lewo prawo i trzeba kontrowac kierownica wie ktoś może co to za oznaki audi a4 b5 1.9TDI AVANT AJM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na zbieżności chociaż nie wiem czy na poprawkę nie pojadę bo kierownica lekko w lewo ucieka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od zbieżności tak majta autem?

Panowie zapomniałem dodać że po wymianie wachaczy zapaliła mi się kontrolka od klocków hamulcowych co może być przyczyną klocki mam nowe z przodu i z tyłu...

Panowie zapomniałem dodać że po wymianie wachaczy zapaliła mi się kontrolka od klocków hamulcowych co może być przyczyną klocki mam nowe z przodu i z tyłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ktos przerwał przewód od klocków, lub główny którym idzie czujnik abs i klocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli główny to nie powinien się świecić abs bo sytuacja wygląda tak jak odpala auto i stoję w miejscu nic się nie dzieje jak ruszę to się zapala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przy wymianie wahaczy czujnik zruszyłeś bo on wciskany jest, mi kiedyś partacze mechaniory zruszyły przy wymianie przegubu to też kontrolka wariowała a abs zaczynał działać nawet przy hamowaniu przed światłami. a z tym że musisz kontrować kierownicą przy hamowaniu bo rzuca lewo i prawo to też tak mam, wymieniłem wahacze, końcówki i zbieżność zrobiłem i dalej jest to samo..chyba następna pójdzie maglownica do regeneracji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...