Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Piotrkowie Trybunalskim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to za tydzień u nas , Mam nadzieję że w takim samym składzie albo większym

Opublikowano

Musze tez kiedys zajrzec do was na tego spota :wink:

Edytowane przez miferA4B5

Opublikowano

miferA4B5 to w ten piątek dawaj

Opublikowano

No niestety ten tydzien robie popoludniowki :(

Chyba, ze bede mial wolne to podjade :D moze komus sie spodobaja moje felgi to sprzedam xd

Edytowane przez miferA4B5

Opublikowano

No i piątek sie zbliża , kto sie pisze na piątek ?? Ja powinienem być

Opublikowano

ja jeszcze nie wiem czy dam rade. Dzisiaj prawdopodobnie strzeliła mi pompa paliwa bo auto nie chce zapalić :/ jutro się dowiem co mu dolega

Opublikowano

ja jeszcze nie wiem czy dam rade. Dzisiaj prawdopodobnie strzeliła mi pompa paliwa bo auto nie chce zapalić :/ jutro się dowiem co mu dolega

Uuuuu nie dobrze , do piątku jeszcze całe dwa dni

Opublikowano

Kuba pora zmienić marke na inna ;)

Opublikowano

ja jeszcze nie wiem czy dam rade. Dzisiaj prawdopodobnie strzeliła mi pompa paliwa bo auto nie chce zapalić :/ jutro się dowiem co mu dolega

Uuuuu nie dobrze , do piątku jeszcze całe dwa dni

noo:/ myślałem, że to akumulator siada ale nawet z kabli nie chciał odpalić. Jutro mój mechanik ma się za niego zabrać

Kuba pora zmienić marke na inna ;)

hehe ta ;] kupie Dacia Logan;]

ja niestety nie dam rady przyjechać w piątek. Auto stoi na warsztacie. Przyczyną awarii jest pompa paliwa:/:/ zamówiona jest w aso audi i będzie dopiero w przyszłym tygodniu środa/czwartek:/

Edytowane przez kaka188

Opublikowano

To ktoś z piotrkowa się wybiera na spota dzisiaj???

Opublikowano

To ktoś z piotrkowa się wybiera na spota dzisiaj???

Adikk i minibe a wy wybieracie się do nas do Tomaszowa ??

Opublikowano

Ja niestety nie dam rady ,wpadniemy za tydzien do Piotrkowa a nasepnym razem zawitamy do was ;D

Opublikowano

A co tu taka cisza ? Kuba i jak zrobiłeś auto ?

Opublikowano

A co tu taka cisza ? Kuba i jak zrobiłeś auto ?

jeszcze czekam. Może jutro może dojdzie pompa bo jest zamówiona z niemiec. Mam nadzieje, że zdążę go zrobić do piątku.

Na szczęście udało się. Dzisiaj odebrałem auto:) piszę się na piątek.

Edytowane przez kaka188

Opublikowano

A co tu taka cisza ? Kuba i jak zrobiłeś auto ?

jeszcze czekam. Może jutro może dojdzie pompa bo jest zamówiona z niemiec. Mam nadzieje, że zdążę go zrobić do piątku.

Na szczęście udało się. Dzisiaj odebrałem auto:) piszę się na piątek.

No to spoko , to gdzie tym razem ??

Opublikowano

A co tu taka cisza ? Kuba i jak zrobiłeś auto ?

jeszcze czekam. Może jutro może dojdzie pompa bo jest zamówiona z niemiec. Mam nadzieje, że zdążę go zrobić do piątku.

Na szczęście udało się. Dzisiaj odebrałem auto:) piszę się na piątek.

No to spoko , to gdzie tym razem ??

no tym razem wychodzi, że w Tomaszowie:) kto jeszcze się piszę na piątek?

Opublikowano

A co tu taka cisza ? Kuba i jak zrobiłeś auto ?

jeszcze czekam. Może jutro może dojdzie pompa bo jest zamówiona z niemiec. Mam nadzieje, że zdążę go zrobić do piątku.

Na szczęście udało się. Dzisiaj odebrałem auto:) piszę się na piątek.

No to spoko , to gdzie tym razem ??

no tym razem wychodzi, że w Tomaszowie:) kto jeszcze się piszę na piątek?

No to tym razem w Tomie , ja będę , kto jeszcze ??

Opublikowano

I ja się przyturlam

Opublikowano

I ja się przyturlam

Tomek też powinien być

Opublikowano

:hi:Ja w końcu też do was zajrzę,tylko o której mam być i gdzie.Z reszt mam nr.telefonu to będe dzwonił jak się zgubie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.