Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Piotrkowie Trybunalskim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest wlasnie ten bol, ze nie uda sie tak zgrac zeby kazdemu pasowalo :facepalm: ustalcie date, godzine, ja postaram sie dostosowac i moze sie uda podjechac :decayed:

Opublikowano

no spoko można nawet dzisiaj bo ja przed 21 kończę pracę. Tylko ile osób by było jak coś? kto da radę niech napiszę

Edytowane przez kaka188

Opublikowano

Ja i Mario82A4 byśmy się pisali.

Opublikowano

ja i Rafcio27b byśmy byli

Opublikowano

To jest nas 4

Opublikowano

To jest nas 4

dawać dawać żeby było nas więcej:):)

gowor86 ostatnio wspominałeś o swoim bracie. Też będzie?

Opublikowano

Rozmawiałem z nim i powiedział że ma jakąś robotę i dzisiaj nie da rady.


To co dzisiaj koło 21 koło tomaszowa???

Opublikowano

:hi: ja też moge być tylko dajcie dokładniejsze namiary na miejsce bo nie znam za bardzo Tomaszowa

Opublikowano

Miejsce parking kaufland ul.3-maja

Sporo miejsca i łatwy dojazd od trasy.


https://www.google.pl/maps/place/Kaufland+Polska+Sp.+z+o.o.+sp.k./@51.5398572,20.0068171,14z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x33e0df59d7eb3c36


Zjazd Tomaszów Centrum i cały czas prosto.


od 21

Opublikowano

Miejsce parking kaufland ul.3-maja

Sporo miejsca i łatwy dojazd od trasy.

https://www.google.pl/maps/place/Kaufland+Polska+Sp.+z+o.o.+sp.k./@51.5398572,20.0068171,14z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x33e0df59d7eb3c36

Zjazd Tomaszów Centrum i cały czas prosto.

od 21

I jak ?? Ja jestem za , będzie ktoś ?? Seba co z autem ?

Opublikowano

Nie wiem :(

idę zaraz do mechanika

Opublikowano

Nie wiem :(

idę zaraz do mechanika

Pogoń go trochę niech sie streszcza , jak by co to ja będę na parkingu pod kauflandem , daj znać temu kolesiowi z b6

Opublikowano

my będziemy po 21 dlatego, że chwile musimy dojechać;]


Bedziemy kolo 21:40.

Edytowane przez kaka188

Opublikowano

Spotkanie w Tomaszowie się odbyło. Nowe auto dojechało. :)

Opublikowano

Pomalutku się rozkręcamy , byle do przodu . I jak udało się wydostać z Tomaszowa ?

Opublikowano

bez problemu wyjechaliśmy:)

tak jak rozmawialiśmy czas zabrać się za kolejny spot. Rozmawialiśmy wstępnie o piątku 17.10. Spot miałby się teraz odbyć w Piotrkowie w godzinach 20-21.

Dajemy informację wcześniej aby wszyscy w miarę możliwości mogli się zorganizować i dojechać:)

Opublikowano

Rafcio27b masz te foty z pierwszego spotu ?

Opublikowano

Jest jedna pamiątkowa fota, którą zrobiłem na koniec

Opublikowano

dodaj zdjęcie będzie jakaś pamiątka ;)

Edytowane przez gowor86

Opublikowano

dodaj zdjęcie będzie jakaś pamiątka ;)

Może uda sie jeszcze kogoś u nas zwerbować na następne spotkanie , a jak ta u was ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.